فهرست
قلعه‌نویی: پرسپولیس فقط دو موقعیت داشت
قلعه‌نویی: پرسپولیس فقط دو موقعیت داشت

قلعه‌نویی: پرسپولیس فقط دو موقعیت داشت

آی‌اسپورت- سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن می‌گوید اذیت برخی اجازه نداد تیمش با پرسپولیس در کورس قهرمانی باشد. امیر قلعه‌نویی پس از پیروزی تیمش برابر پرسپولیس در نشست خبری حاضر شد.

 

پرسپولیس دو موقعیت داشت

حس خیلی خوبی دارم و حسی دارم که چند سال گذشته نداشتم. لذت می‌برم که چنین بازیکنانی دارم. بعد از فراز و نشیب‌های نیم فصل اول از تعداد اندک که در این بازی هوادارمان بودند ممنونم که ما را حمایت کردند. بازی خوبی بود. اولین توپی که آمد گل خوردیم. در کل آنها ۲ موقعیت خوب گل داشتند. ما هم در نیمه اول هم می‌توانستیم به گل برسیم. در مجموع باید به این بازیکنان افتخار کرد. چرا که صعود و بازی خوبمان جلوی لوکوموتیو یک ذوب‌آهن عالی به وجود آورده است. امسال سال سختی را داشتم چرا که به خاطر رفتار بعضی دوستان به اندازه ۱۰ سال پیر شدم. باز خدارا شکر امروز پیروز شدیم. داوری خوب بود و باید تبریک گفت.

 

ماندن در ذوب آهن یا رفتن؟

باید ببینیم آیا ما را می‌خواهند یا نه! در هفته آینده یک جلسه داریم و باید بیینم چه می‌شود. نهالی کاشته‌ایم و باید ببینیم می‌گذارند آن را بارور کنیم یا خیر. هر زمان که به لیگ اعتماد کنیم می‌توانیم تیم ملی خوبی داشته باشیم. فوتبال مدرن دنیا به لیگ تکیه می‌کند. لیگی که مدیر خوب و زیر ساخت خوب داشته باشد. ما نسبت به خیلی از کشورها بهتر هستیم. اگر در نیم فصل اول اذیت برخی از دوستان نبود الان در کورس با پرسپولیس برای قهرمانی بودیم. من کمترین نقش را داشتم. بازیکنان و هیئت مدیره و مدیرعامل بیشترین نقش را داشتند.

 

باید به نظر کی‌روش احترام گذاشت

خیلی بازیکنانمان هستند که می توانند در فهرست اولیه تیم ملی باشند اما باید به نظر کی روش احترام گذاشت. ان‌شاءالله کی‌روش به چند نفر از بازیکنان ما که خوب کار کرده اند، نگاه داشته باشد. یک سری از دوستان هستند که آدم برایشان تاسف می خورد. کمیته تعیین وضعیت همه پرونده‌ها را برای AFC می‌فرستد. من طلبی از تراکتور و استقلال دارم اما برخی دوستان که نطفه و لقمه‌شان معلوم است آمدند این بحث را راه انداختند.

 

ایسنا

۱۰۶ ۱  
آی اسپورت
2018-04-22 23:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
Yes . This is COMEBACK . branco And refree Cannot FOREVER But ugly ghodoosi Can
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۱:۳۵
همون 2 تا موقعیتم روی خلاقیت فردی بازیکنای لنگ بود . داور فقط اومده بود با هر ترفندی که شده بازیکنای ذوب آهنو تهدید به اخراج کنه . محمدرضا حسینی توی یک سوم دفاعی پرسپولیس پیراهن میکشه داور بدون تذکر کارت میده . اگه حتی وسط زمین هم بود کمتر دلم می سوخت . این زرگر عجب لنگی نامردیه حتی یک خطا وسط زمین برای ذوب آهن نگرفت . انصاری که باید 3 تا کارت زرد تا دقیقه 65 می گرفت فقط یک کارت گرفت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر