فهرست
سوال از روشن؛ برانکو خوب است یا بد؟
سوال از روشن؛ برانکو خوب است یا بد؟

سوال از روشن؛ برانکو خوب است یا بد؟

آی اسپورت - استقلال در بازی برگشت برابر السد آبروداری کرد، اما حسن روشن بعد از این مسابقه هم به کادرفنی آبی‌ها یورش برد. پیشکسوت قدیمی این باشگاه گفته: «استقلال برای صعود، یک برانکو کم داشت.» این لابد یعنی آنکه برانکو خیلی مربی خوبی است و شفر باید از او یاد بگیرد، اما همین آقای روشن روز 22 اردیبهشت 95 و در اوج ستایش‌ها از برانکو، در مورد این مربی کروات گفته بود: «این ویچ‌ها و ساندویچ‌ها خوب نیستند. یک مربی خارجی در این سطح نام ببرید که بعد از اینکه به ایران آمد دوباره در خارج توانست فعالیت کند. حتی برانکو هم مربی درجه یکی نیست.» این مصاحبه بعد از پیروزی 4 بر2پرسپولیس مقابل استقلال در دربی تهران انجام شد و الان ما نمی‌دانیم که آیا استقلال با یک «ساندویچ» می‌توانست السد را شکست بدهد و به نیمه‌نهایی آسیا برسد یا نه!

۱۴ ۳  
آی اسپورت
2018-09-23 17:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
کیسه
يكشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷، ۱۷:۳۶
بدبخت حقیر ساندویچ رو با یه صد دلاری به امثال تو دادن تا چرت و پرت بگی
مجید
يكشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷، ۱۸:۲۶
حسن روشن افتضاحات زمان مربی گری خودش با تیم شموشک را که به یاد دارد...راستی تا به حال پیشنهاد مربی گری بعد از ان ابرویزی را داشته.کاش یک روانپزشک احوالات روحی او را به هواداران گزارش میکرد
مجید
يكشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷، ۱۸:۳۱
کاش ادم مفلوکی مثل روشن از پیشکسوتهای قرمز یاد بگیرد..مگر همین برانکو در دو بازی رفت وبرگشت شش تا از الهلال نخورد ..مگر سه گل از همین السد در قطر نخورد..کدام پیشکسوت قرمز این همه هجمه علیه او براه انداخت..چهره و قیافه ظاهری حسن روشن بیانگر یه انسان نرمال با شخصیت نیست..بیشتر به ادم هایی شبیه هست که مفلوک اند..
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر