فهرست
سوال روز: سروش استقلالی است یا پرسپولیسی؟
سوال روز: سروش استقلالی است یا پرسپولیسی؟

سوال روز: سروش استقلالی است یا پرسپولیسی؟

آی اسپورت- سروش رفیعی این روزها به داغترین سوژه نقل و انتقالات فوتبال ایران بدل شده. رفیعی که پس از ماجرای کارت های پایان خدمت جعلی کوچ اجباری از فوتبال خوزستان داشت و به تراکتورسازی پیوست، این روزها نه تنها در تراکتور بازیکنی کلیدی است بلکه توانسته مجوز حضور در تیم ملی را هم نهایتا به دست آورد. البته در جمع خیل ستارگان پرتعداد حاضر در تیم ملی، فعلا فرصت زیادی به رفیعی برای بازی نمی رسد، بخصوص که تفکرات کی روش در تیم ملی هم بیشتر برکارهای دفاعی تاکید دارد.با این حال، این مسئله هم باعث نمی شود که رفیعی همچنان به عنوان یک بازیکن آینده دار و خاص در تیم ملی مورد توجه نباشد.
قرارداد این بازیکن در نیم فصل با تراکتورسازی به پایان می رسد و رفیعی تاکید کرده در نیم فصل در مورد ماندن در تراکتور یا انتخاب مقصد بعدی اش تصمیم گیری خواهد کرد. همین مسئله باعث شده که گمانه زنی ها در مورد آینده سروش افزایش یابد و بازار شایعات داغ داغ شود. استقلالی ها این بازیکن را طرفدار این تیم می دانند و از او دعوت می کنند که به جمع آبی پوشان بپیوندد. رابطه دوستانه رفیعی با بازیکنانی نظیر مهدی رحمتی و بختیار رحمانی هم دلیل آبی پوشان برای استقلالی بودن رفیعی است. از طرف دیگر پرسپولیسی ها هم این بازیکن را طرفدار تیم قرمز پایتخت می دانند و امیدوارزیادی دارند که در نیم فصل یا حداقل تابستان آینده این بازیکن تکنیکی به ترکیب تیم برانکو اضافه شود.
نکته جالب اینکه در بازی روز سه شنبه تیم ملی برابر کره جنوبی هم یکی از مسائل حاشیه ای تیم مورد علاقه سروش رفیعی بود. در شرایطی که این بازیکن در برابر کره روی نیمکت بود، عده ای تماشاگران حاضر در آزادی از فرصت بین دو نیمه استفاده کردند و با هجوم به سمت رفیعی از او در مورد تیم مورد علاقه اش سوال پرسیده و خواستند بدانند که این بازیکن بالاخره استقلالی است یا پرسپولیسی. البته رفیعی هم زیرکانه از پاسخ دادن به این هواداران سرخابی طفره رفت و تنها با خنده ای از پاسخ دادن به این سوال حاشیه ای گریخت.

شفقنا

     
آی اسپورت
2016-10-14 06:47:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر