فهرست
انتقاد جدید از قرارداد تبلیغاتی کی روش
انتقاد جدید از قرارداد تبلیغاتی کی روش

انتقاد جدید از قرارداد تبلیغاتی کی روش

آی اسپورت – قابل پیش بینی بود که قرارداد تبلیغاتی کارلوس کی روش با بانک سامان انتقادات زیادی را به همراه داشته باشد. روزنامه جمهوری اسلامی جدیدترین منتقد این قضیه است که در مطلبی نوشته:" شنیده‌ها حکایت از آن دارد که قراردادی که یک بانک برای استفاده از عکس کارلوس کی روش در بیلبوردهای خیابانی بسته است به مبلغ یک میلیون دلار برابر با 4 میلیارد و هفتصد میلیون تومان است. سوالی که وجود دارد این است که در صورت صحت این خبر، با چه توجیهی می‌توان چنین اقدامی را در چارچوب فعالیت‌های بانکی دانست؟ و آیا این قبیل ولخرجی‌ها به بیمارتر شدن اقتصاد نیمه جان کشور کمک نمی‌کند؟ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید در مجوز دادن به این قبیل تبلیغات تجدیدنظر کند."

۹ ۷  
آی اسپورت
2018-02-19 08:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
مجید
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶، ۰۹:۰۷
من این بانکها رو درک نمیکنم! من اگر جای مسوولینش بودم اون یه میلیون دلار رو خرج ساخت خانه برای زلزله زده های کرمانشاه خودمون میکردم. بهترین تبلیغ هم بری بانک بود. اما انگار نمیشه اونجا از بغلش چیزی کند.
مارال
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۵۹
حتما این مهم تره
۲
پرسپولیس واقعی
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۲۲
بعضی وقتها بعضی چیزها را جع به مسائل روز مره ی مملکت را طوری عنوان میکنند که انگار گوینده یا نویسنده ی متن یکی از یاران اصحاب کهف بوده و تازه از خواب بیدارشده
بانکها البته با کمک خود ملت ، پدر ملت را درآوردند .
اونوقت انگار یه چیزی را کشف کرده باشه
ظاهرا اکسی ازاین روزنامه ی جمهوری اسلامی تا حالا به بانک مراجعه نکرده
۳ ۲
مهيار
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶، ۲۳:۲۹
درعجبم چرا فدراسيون از تو به عنوان سخنگو استفاده نميکنه؟! استاد ماله کشي و توجيه خرابکاري ها هستي!
پرسپولیس واقعی
پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶، ۲۱:۳۷
تو اگر منظور منو نفهمیدی گناه من چیه ؟
بانکها همه شون همینطوریند اما نویسنده طوری نوشته انگار بانکها همگی روزانه دارند وام قرض الحسنه به مردم بدبخت میدن.
۱
علیرضا
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۱۸
ممکنه مدیران روزنامه جمهوری اسلامی هم بگن در زمانه گرانی کاغذ و مردمی که مثل گذشته روزنامه خوان نیستند، هزینه های چاپ اون از بیت المال رو برای چی باید تامین بشه؟ وقتی بانک سامان، بانک خصوصی است، پس کاملا حق داره با کی قرارداد تبلیغاتی ببنده و بانک مرکزی هم قانونی بودن این قرارداد رو تایید کرده. دست کم همین که امروز نام بانک سامان بیشتر سر زبون ها افتاده و حتا برخی اطرافیان من در این بانک حساب باز کردند گویای هدف هوشمندانه این بانک بوده.
۱
...
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶، ۱۹:۲۳
هیچ چیز در این مملکت به روال نیست.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر