فهرست
نوراللهی در مسیر جنجال؛ من خوب بودم!
نوراللهی در مسیر جنجال؛ من خوب بودم!

نوراللهی در مسیر جنجال؛ من خوب بودم!

آی اسپورت - احمد نوراللهی که بعد از فینال لیگ قهرمانان با توجه به اتفاقات رقم خورده در این بازی تحت هجمه انتقادات قرار داشت، بعد از بازی برابر نساجی نیز شرایط عجیبی را متوجه خود دید که باعث شد نسبت به آن واکنش نشان دهد. نوراللهی که در این بازی در چند مرحله با توجه به کیفیت نامناسب زمین، قصد داشت با توجه به خصوصیات شوتزنی‌اش گره بازی را به سود تیمش باز کند، در نهایت روی شوت نعمتی و اثری که روی آن در آستانه دروازه گذاشت گل مساوی را به نام خود کرد. با این حال دقایقی بعد از بازی با نساجی بار دیگر او مورد هجمه قرار گرفت. پنالتی‌ای که این بازیکن در جدال با اولسان به حریف داده بود باعث موضع هواداران علیه او شده تا این هجمه همچنان ادامه داشته باشد و نسبت به عملکردش برابر نساجی نیز منتقد باشند.

با این حال نوراللهی که تک گل تساوی بخش تیمش در این بازی را به ثمر رسانده بود، در پستی که در صفحه‌اش منتشر کرد، با اشاره به عملکردش که توسط سایت یازده (یکی از سایت‌های آماری) منتشر شده بود و او را به عنوان بازیکن برتر این بازی معرفی کرده بود، به این انتقادات واکنش نشان داد. نکته عجیب اما اینجا بود که او با قرار دادن چند ایموجی که به سکوت فرامی‌خواند، نسبت به این انتقادات واکنش نشان داده بود تا همچنان انتقاداتی را متوجه این رفتار خود ببیند.

نوراللهی که طی فصول اخیر یکی از بازیکنان تاثیرگذار پرسپولیس محسوب شده که علیرغم پیشنهاداتی که داشته، ترجیح داده در این تیم بماند، اکنون درگیر رفتار احساسی هوادارانی شده که بابت شکست در فینال لیگ قهرمانان شاکی هستند و باید دید در ادامه این ماجرا به کجا خواهد کشید.

۱ ۲  
آی اسپورت
2020-12-26 11:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
وحید
يكشنبه ۷ دی ۱۳۹۹، ۰۳:۲۶
پرسپولیس با این اراجیف وارد حاشیه نمیشه، هواداری که سعی کرد به شیری هم روحیه بده چطور ممکنه به احمد تاخته باشه؟!!! که این استوری بخواد خطاب به اونا باشه؟! جالبه که خود احمد بلافاصله گفت این استوری اصلا ربطی به هوادارا نداره و خطابش همین شماهایید که دنبال حاشیه ایید
حرف حساب
يكشنبه ۷ دی ۱۳۹۹، ۱۷:۲۷
متاسفانه این پیجهای اینستا آفت فوتبال شدند هر ننه قمر که اصلا نمیدونه توپ فوتبال چه هندسه ای دارای یک پیج شده و عقده های خودش را اونجا منتشر میکنه! دیوانه هایی امثال sungift و یا کسی که با نامه سلظانی فر پیج فیک زده دارند از احساسات هوادار سو استفاده میکنند و بازیکنان را تخریب میکنند. کسی منکر اشتباه نورالهی و بخصوص شیری نیست و من هم معتقدم شیری در حد پرسپولیس نیست ولی الان بضاعتمون اینه! دو راه داریم میتونیم بهش روحیه بدیم تا حدااقل با همین کیفیت ادامه بده تا نیمفصل، میتونیم هم مثل این احمقها بازیکن را نابود و کنیم دست یحیی را بیشتر ببندیم! هوادار لطفا به هوش باش! ما همیشه از به اصطلاح خودی ها بیشتر خوردیم!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر