فهرست
اصل ماجرای شجاعی و دژاگه چه بود؟
اصل ماجرای شجاعی و دژاگه چه بود؟

اصل ماجرای شجاعی و دژاگه چه بود؟

آی اسپورت - باشگاه تراکتور بدون شک یکی از عجیب‌ترین باشگاه‌های ایران است. جایی که مدیر ورزشی آن با اعلام سایت رسمی باشگاه «به‌دلیل دخالت در امور مدیریتی» برکنار می‌شود و بلافاصله قائم مقام آن نیز به دلیل انتشار مطلبی برخلاف نظر مالک باشگاه در فضای مجاری کنار گذاشته می‌شود، اما یک روز بعد، انگار نه انگار!

علیرضا رحیمی معاون ورزشی تراکتور شب گذشته و پس از انتشار پستی در فضای مجازی (تصویر آن را در زیر مشاهده می‌کنید) به دلیل مخالفت با تصمیم مالک و مدیران باشگاه تراکتور برای قطع همکاری با دژاگه و شجاعی، فوراً از سمتش برکنار شد تا مدیران باشگاه برای فسخ قرارداد با دژاگه و شجاعی وارد مذاکره شوند. مذاکراتی که دلیل آن قرارداد سنگین این دو بازیکن بود و قرار بود با فسخ قرارداد این دو بازیکن، هزینه‌های باشگاه تا حد زیادی کاهش یابد.

حتی گفته شد اشکان دژاگه مذاکراتی با استقلال نیز داشته اما باشگاه تراکتور امروز (دوشنبه) در اولین اقدام خود مصاحبه‌ای از رسول خطیبی منتشر کرد که در بخشی از آن آمده بود: «هر کسی دلش با پیراهن تراکتور نیست، جایی در این تیم ندارد و هر بازیکنی هم می‌خواهد برای تراکتور بازی کند، باید با عشق و دل و جان بازی کند». صحبت‌هایی که به نظر می‌رسد اقدام باشگاه برای جدایی شجاعی و دژاگه را تأیید می‌کرد، اما سه ساعت پس از این مصاحبه، باشگاه تراکتور مصاحبه‌ای دیگر از خطیبی منتشر کرد که در آن سرمربی سرخپوشان تبریزی تأکید کرد جدایی دژاگه و شجاعی شایعه است و این دو در تراکتور باقی خواهند ماند!

هت‌تریک باشگاه تراکتور در انتشار مصاحبه‌‌ها با گفت‌و‌گویی دو جمله‌ای و مشترک از شجاعی و دژاگه تکمیل شد. «مسعود شجاعی و اشکان دژاگه: در کنار رسول خطیبی با قدرت در تراکتور ادامه می‌دهیم. از اول هم قرار نبود جایی برویم. این همه زحمت کشیدیم و حالا برای لیگ قهرمانان آسیا آماده می‌شویم.» این مطلب مصاحبه منتشر شده از شجاعی و دژاگه است و سبکی جدید در انتشار مصاحبه از دو بازیکن آن هم در یک خط و بدون توضیح اضافه.

در حالی که دو مدیر باشگاه تراکتور به دلیل مخالفت با تصمیم مالک باشگاه برکنار شدند و در دو روز گذشته نیز جلساتی برای فسخ قرارداد با دژاگه و شجاعی برگزار شده، به نظر می‌رسد مدیران تراکتور به دلیل مخالفت شدید هواداران این تیم در فضای مجازی، عقب‌نشینی کرده‌اند و باید دید این عقب‌نشینی موقتی است یا دائمی.

اشکان دژاگه و مسعود شجاعی تاکنون نزدیک به 23 درصد از قرارداد این فصل خود را دریافت کردند. مدیران باشگاه تراکتور به دلیل مشکلات شدید مالی، در روزهای گذشته و پس از تصمیم محمدرضا زنوزی به دنبال کاهش هزینه‌ها و فسخ قرارداد با دو کاپیتان خود بودند. در همین زمینه روز گذشته جلساتی برگزار شده و مدیران تراکتور پیشنهاد بخشش بقیه مطالبات این بازیکنان در ازای دریافت رضایت‌نامه را مطرح کرده‌اند.

 

تسنیم 

۱ ۱  
آی اسپورت
2021-03-15 18:15:00
نظر دهید

۱ نظر
محسن
دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۹، ۲۲:۲۴
افا این مردک روانیه.بخش خصوصی را شفیع‌زاده اداره میکرد و وقتی ننوانست مثل مرد،کنار رفت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر