فهرست
استارت سهم‌خواهی شرکت پیشکسوتان پرسپولیس!
استارت سهم‌خواهی شرکت پیشکسوتان پرسپولیس!

استارت سهم‌خواهی شرکت پیشکسوتان پرسپولیس!

آی اسپورت - ساعاتی بعد از اینکه مهدی رسول پناه با استعفای خود فضای مهلت هواداری را کمی آرام کرد، شرکت پیشکسوتان با بیانیه خود نگرانی را بار دیگر شکل داد. پیشکسوتان پرسپولیس طرح تشکیل هیات مدیره اتحاد سرخ را به وزیر ورزش و جوانان پیشنهاد کرد. در اطلاعیه شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس آمده است:

نظر به این که در این برهه حساس، پرسپولیس بیش از هر زمانی به اتحاد، آرامش و وفاق نیاز دارد، پیشکسوتان پرسپولیس به وزارت ورزش پیشنهاد می کنند با دعوت از دکتر محمد دادکان چهره مورد وثوق هواداران، قدم بلندی در راه تشکیل یک هیات مدیره قدرتمند بردارند.

پرسپولیس که اینک سزاوارانه به یک قدمی قهرمانی آسیا رسیده، در این روزهای حساس باید به دست بزرگان خود اداره شود، بزرگانی که دل در گروی سربلندی پرسپولیس دارند و در این راه، جان داده اند و می دهند. از دکتر سلطانی فر که تمایل به حفظ موقعیت ممتاز باشگاه پرسپولیس به عنوان سند افتخار و اعتبار فوتبال ایران دارد، تقاضا می شود در این مقطع با پیشنهاد قبلی دکتر دادکان موافقت فرمایند، به این شکل که هیات مدیره ای پنج نفره متشکل از دو مدیر مورد اعتماد وزارت ورزش، محمد دادکان و یک نفر به پیشنهاد محمد دادکان و علی پروین به عنوان عضو مرضی الطرفین تشکیل شود و این گروه پنج نفره که قطعا همزمان مورد اعتماد و حمایت هواداران فهیم پرسپولیس و جامعه ورزش خواهند بود، به دغدغه های خانواده بزرگ پرسپولیس پایان دهند.

امید است وزیر محترم ورزش این بار به حرف استخوان خرد کرده های پرسپولیس توجه فرمایند و پرسپولیس را به خانواده بزرگ سرخ ها بسپارند.

امید که این فرصت مناسب برای تشکیل سرخ ترین اتحاد ایران، مغتنم شمرده شود و پرسپولیس را مردانی که هم تخصص دارند و هم تعهد و شناسنامه این باشگاه هستند، اداره کنند.

 

۳ ۱  
آی اسپورت
2020-10-24 01:20:00
نظر دهید

۱ نظر
AshkanRed
شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹، ۱۱:۲۴
بهترین گزینه برای رئیس هیات مدیره چهره شناخته شده بین المللی همچوت علی دایی می باشد که انشااله با تدابیر و تجربیات بین المللی باشگاه را به سمت حرفه ای شدن هدایت کند . علی آقا هم همانند بکن بایر بهتر است از سرمربی فوتبال به مدیریت فوتبالی متمرکز شوند.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر