فهرست
عبدی و مهدی‌خانی کماکان ناامید‌کننده
عبدی و مهدی‌خانی کماکان ناامید‌کننده

عبدی و مهدی‌خانی کماکان ناامید‌کننده

آی اسپورت – پرسپولیس در بازی آخر نیم‌فصل در سیرجان مشکل گلزنی را حس نکرد و به بهترین و پرگل‌ترین بردش دست یافت اما در آن بازی هم بیشتر یا مدافعان گلزن بودند یا هافبک‌ها. تنها مهاجمی که در آن بازی موفق به گلزنی شد امید عالیشاه بود که در اصل یک هافبک کناری است و به اجبار در خط حمله بازی می‌کند.

دیروز یحیی گل‌محمدی حدود 20 دقیقه به مهدی مهدی‌خانی و حدود 15 دقیقه به مهدی عبدی فرصت داد تا خودشان را نشان بدهند اما باز هم از این شانسی که در اختیارشان قرار گرفت استفاده نکردند.

مهدی عبدی که به خاطر مشکل نجنگیدن و ندویدن به اندازه کافی بیرون نشسته در گلزنی هم نوسان دارد و دیروز دو موقعیت خوب را از دست داد. مهدی مهدی‌خانی هم یک موقعیت ایده‌آل را از دست داد و در یک نوبت دیگر نتوانست ریباند ضربه ناقص عبدی را گل کند تا همچنان در حسرت گل بماند.

دیروز یحیی، مهدی‌خانی را زودتر از عبدی به میدان فرستاد چرا که او می‌تواند دفاع حریف را تحت فشار بگذارد اما هم این بازیکن هم مهدی عبدی نتوانستند باری از روی دوش خط حمله تیم‌شان بردارند. در واقع با موقعیت‌هایی که عبدی و مهدی‌خانی از دست دادند کاری کردند تا فشار و استرس روی تیم‌شان تا لحظه آخر ادامه داشته باشد و هر آن احتمال از دست رفتن پیروزی و دو امتیاز مهم وجود داشته باشد.

دیروز یحیی گل‌محمدی نخواست صراحتاً از مهاجمان تیمش انتقاد کند اما وقتی از امیری و عالیشاه نمی‌توان انتظار گلزنی داشت باید از مهدی‌خانی و عبدی توقع گلزنی داشت چرا که آنها هم مهاجمند هم باانگیزه و در زمان کوتاه‌تر انرژی بیشتری دارند.

۳ ۱  
آی اسپورت
2021-03-02 22:45:00
نظر دهید

۱ نظر
Perspolis
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹، ۰۲:۲۱
من همینجا باید از گل محمدی عذرخواهی کنم. هر جا خبرراز خرید مهاجم بود کامنت گذاشتم که عبدی و مهدی خانی و برزگر دارن تو این تیم تحلیل میرن اینقدر بهشون بازی نمی رسه ولی با این بی مسوولیتی و بی انگیزگی که دیروز ازشون دیدم کاملا از این عقیدهدست کشیدم درسته که پرسپولیس باید رو جوونها سرمایه گذاری کنه ولی بازیکنی از هنوز جوونه و باید خودشو ثابت کنه اگرذهنیتش اینی باشه که دیروز دیدیم اصلا صلاحیت حضور تو این تیم رو نداره. همون بهتر که یه جوون با انگیزه جاشو بگیره.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر