فهرست
افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ به روایت آمار
افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ به روایت آمار

افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ به روایت آمار

آی اسپورت- جام جهانی روسیه فردا پنج‌شنبه آغاز می‌شود و در اولین دیدار روسیه میزبان این رویداد باید برابر عربستان قرار گیرد. این دیدار را از جنبه آماری مورد بررسی قرار می‌دهیم.

این دو تیم تنها یک بار برابر هم قرار گرفتند که این بازی در اکتبر ۱۹۹۳ برگزار شد و در نهایت عربستان ۴ بر ۲ در خانه به برتری رسید.

غیر از آفریقای جنوبی در سال ۲۰۱۰، همیشه میزبان‌های جام جهانی موفق به صعود به دور دوم شدند و آخرین باری هم که یک تیم میزبان به قهرمانی در جام جهانی رسید به سال ۱۹۹۸ بر می گردد که فرانسه قهرمان شد. 

روسیه در ۵ دیدار گذشته خود در جام جهانی بدون برد بوده است و دو تساوی و ۳ باخت داشته است. بعد از فروپاشی شوروی، روسیه تنها ۲ برد در جام جهانی داشته که هر دو برد برابر تیم‌های آفریقایی بوده است. برتری ۶ بر یک برابر کامرون در ۱۹۹۴ و ۲ بر صفر برابر تونس در ۲۰۰۲ بوده است.

عربستان در ۱۳ بازی خود در تاریخ جام های جهانی تنها یک کلین شیت داشته است که برابر بلژیک در سال ۱۹۹۴ بوده که عربستان یک بر صفر برنده شد. آن‌ها هم‌چنین در ۹ بازی اخیر خود در جام جهانی عملکرد ضعیفی در گلزنی داشتند و در ۷ دیدارشان بدون گل بودند.

۱ ۱  
آی اسپورت
2018-06-13 15:22:00
نظر دهید

۱ نظر
مارال
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۲۸
امیدوارم روسیه ببره
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر