فهرست
دفاعیه حسینی؛ بینی‌ام کج شده؛ تمارض نکردم
دفاعیه حسینی؛ بینی‌ام کج شده؛ تمارض نکردم

دفاعیه حسینی؛ بینی‌ام کج شده؛ تمارض نکردم

آی اسپورت- گلر استقلال ادعا می‌کند برای شکستن رکورد گل نخوردن لیگ تمارض نکرده و کج شدن بینی‌اش گواهی بر مصدومیتش است. استقلال تهران در روزی که برابر سایپا به تساوی یک بر یک رضایت داد، توانست رکورد بیشترین دقایق گل نخوردن در تاریخ لیگ ایران را بشکند.سیدحسین حسینی که موفق به شکستن این رکورد شد، ابتدا درباره ناراحتی علی قربانی از خراب کردن آخرین موقعیت بازی گفت: علی هم نمی‌خواست توپ را خراب کند. سعی و تلاش خود را کرد. ان‌شاءالله بیشتر تلاش کند و بتواند گل بزند. هواداران ناراحت بودند که بازی برده را مساوی کردیم. برای همین تا حدودی از او عصبانی شدند.

دروازه بان ملی پوش استقلال درباره مصدومیت شش دقیقه‌ای در نیمه دوم و شکستن رکورد گل نخوردن بازی در همان دقایق گفت: مشخص است که تمارض نکردم. بینی من کج شده است. از بینی‌ام خون آمد و ناچار بودیم مداوا کنیم. بینی‌ام نشان می‌دهد که مصدومیتم عمدی بود یا نه.

۱۴۳ ۹  
آی اسپورت
2018-01-12 19:30:00
نظر دهید

۹ نظر
اقای تاج هستم تو فدراسیون
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۴۱
توپ ک خورد پس کلت چجوری بینیت کج شده !!
مهدی
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۵۹
مشکلت زیاد نیست یکم کوری فقط
اقای تاج هستم تو فدراسیون
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۰۸
در جواب مهدی شعورت نشون دادی تو گوساله .. بدشم در مورد بازی کیسسسسسسسسسسسسه شاننننس اورد ک مساوی کرد ب نظرم کیسه اصن انگیزه لیگ برتر نداره دیگه دلش خوش کرده فقط جام حذفی
فرهاد
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۴۱
خوبه نگفت باسنم کج شد .
abbas
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۴۴
اینقدر که استقلال وقت کشی کرد امروز نفت جلو پرسپولیس نکرد
منتقد
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۵۱
بعله. گفتی و جماعت .... هم باور کرد. نشون دادی هنوز افکار کوچیکی داری. تا بزرگ شدن خیلی کار داری. تمارض اوج کوچیک بودن بود.
شیش تای فتح یا شیش تای الهلال
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۱۸
کوچیک تو هستی که تحمل موفقیت دیگرانو نداری
Ashkanredboy
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۵۶
به عنوان یک پرسپولیسی بهت تبریک می گم و امیدوارم که دچار غرور و نخوت نشی. چون بیشتر بازیکن ها بعد از این مرحله سقوط می کنند
___
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۰۳
با غَلت خوردن و وقت کشی کردن همه میتونن رکورد بزنن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر