فهرست
بی حواسی گرشاسبی و فتحی؛ سوتی عددی!
بی حواسی گرشاسبی و فتحی؛ سوتی عددی!

بی حواسی گرشاسبی و فتحی؛ سوتی عددی!

آی اسپورت – شب گذشته امیر حسین فتحی و حمیدرضا گرشاسبی مدیرعاملان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس میهمان برنامه ورزش و مردم بودند. این دو در برنامه ورزش و مردم گزارشی از فعالیت‌ها و مشکلات‌شان در باشگاه دادند و البته در برخی اوقات کار به کری‌خوانی هم کشید. اما نکته جالب این بود که در فاصله زمانی کوتاهی هر کدام از دو مدیر عامل در حرف‌های‌شان یک گاف دادند. گرشاسبی در حرف‌هایش هواداران پرسپولیس را یار سیزدهم این تیم خواند! در حالیکه همه جا عنوان می‌شود هواداران یار دوازدهم تیم هستند. در پرسپولیس که اصلا پیراهن شماره به نام هواداران است و آن طور که افشین پیروانی سرپرست سابق تیم می‌گفت بایگانی شده!

اما گاف فتحی چه بود؟ مدیر عامل استقلال در بخشی از حرف‌هایش ابراز امیدواری که استقلال و پرسپولیس با شکست دادن السد و الدحیل به مرحله یک چهارم نهایی! لیگ قهرمانان آسیا بروند و در این مرحله یک دربی برگزار شود. این در حالی است که دو تیم همین الان در مرحله یک چهارم نهایی هستند و هر کدام که حریف‌شان را شکست بدهند به مرحله نیمه نهایی صعود می‌کنند.

چند سال پیش هم سید رضا افتخاری در اولین روز کاری‌اش در باشگاه استقلال مدعی شده بود این تیم می‌خواهد با قهرمانی در آسیا ستاره چهارم هم را روی پیراهنش ثبت کند. او فراموش کرده بود که استقلال دو بار قهرمان آسیا شده و قهرمانی بعدی، سومین قهرمانی این تیم در آسیا خواهد بود!

۴ ۲  
آی اسپورت
2018-08-11 10:45:00
نظر دهید

۲ نظر
پرسپولیسی دو آتیشه
شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۱۸
آقای گرشاسبی اشتباهی نکرده چون یار دوازدهم داور و یار سیزدهم تماشاگران که از همینجا جا داره از زحمات تمام داورا تشکر کنم که بدون کمک اونا قهرمان شدن واقعا امری محال است...حیف که نمیتونیم از این داورا در مسابقات آسیایی استفاده کنیم و چندین قهرمانی آسیا رو نصیب خود کنیم
۸ ۱
استقلالی متعصب
شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۲۴
ممنونیم که از ما یاد کردین بالاخره بیشترین سود از اشتباهات ما به شما رسیده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر