فهرست
چند می‌گیری مربی پرسپولیس بشی؟
چند می‌گیری مربی پرسپولیس بشی؟

چند می‌گیری مربی پرسپولیس بشی؟

آی اسپورت - هنوز کسی دقیقا نمی‌داند در ترکیه چه می‌گذرد و مدیران اعزامی باشگاه پرسپولیس به این کشور برای انتخاب سرمربی خارجی به چه مرحله‌ای رسیده‌اند! هر لحظه یک خبر تازه از مذاکره با سرمربیان خارجی و یا وکلای آنها به گوش می‌رسد و در این میان جز سردرگمی چیزی به نظر نمی‌رسد و هواداران میلیونی پرسپولیس که گوش به زنگ خبری از ترکیه هستند جز نگرانی حس و حالی ندارند.

اینکه مدیران باشگاه پرسپولیس برای جذب سرمربی اینگونه در کشوری دیگر دست به دامن افراد مختلف شده‌اند یکسوی این ماجرای عجیب است و در سوی دیگر فقدان استراتژی برای جذب یک گزینه، آزاردهنده به نظر می‌رسد. مذاکره با مربیانی از کشورهای مختلف و با سبک‌های مختلف نشان می‌دهد که مدیران باشگاه استراتژی مشخصی ندارند و نمی‌دانند به دنبال چه هستند.

گفت‌وگو با یک مربی از ایتالیا، یکی از بلوک شرق و یکی هم دورگه و ... گویای این موضوع است که باشگاه تنها به دنبال توافق مالی با یکی از این افراد است و تنها کافی است یکی از آنها مبلغ کمتری را بخواهد تا به نیمکت رهبری سرخپوشان نزدیک شود. این نوع مذاکره و اخباری که می‌رسد امیدوارکننده نیست. باید دید در ساعات آینده آیا یکی از این مدیران لب به سخن می‌گشاید و هواداران پرسپولیس را در جریان نحوه و روند مذاکرات قرار می‌دهد یا نه.

۱۱ ۲  
آی اسپورت
2019-06-26 01:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
آرش
چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸، ۰۹:۳۹
حرص نخور، شیرت خشک میشه . آخرش یکی سرمربی میشه . پرسپولیس هم باز مدعی قهرمانی
۴ ۱
مکتب لنگیسم
چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸، ۱۲:۱۹
بله تا داورا هستن غصه ای نیست، هر کی دوس داره میتونه سرمربی لنگ بشه چون امثال فغانیو بیژن حیدری تو لیگ ما هستن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر