فهرست
کنفرانس قلعه‌نویی؛ چون من هستم رسیدگی نمی‌کنند
کنفرانس قلعه‌نویی؛ چون من هستم رسیدگی نمی‌کنند

کنفرانس قلعه‌نویی؛ چون من هستم رسیدگی نمی‌کنند

آی اسپورت - امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های سپاهان و پدیده در هفته چهاردهم لیگ برتر از عملکرد یحیی گل‌محمدی تمجید کرد و البته یک بار دیگر مدعی شد که مدیران فوتبال ایران با او مشکل دارند. صحبت‌های او را بخوانید:

  • باید از کار آذری حمایت کنم، کاری که سال گذشته هم اتفاق افتاد و نام تیم ما را «ذوب‌آهنِ اصفهان» نوشتند. یک تیم شهرستانی باید با دو یا سه پرواز به مقصد برسد، در حالی که مشکلات تیم شهرستانی بیشتر است و در این شرایط نگاه‌ها باید عدالت‌محور باشد.
  • باید به یحیی گل‌محمدی، طرفداران مشهدی و این باشگاه تبریک بگویم. من چندین بازی از پدیده را دیدم و واقعاً لذت بردم. پیش از اینکه با هم بازی داشته باشیم، دیدارهای آنها را تماشا کرده بودم. هم گل‌محمدی و تیمش و هم ما به دنبال یک بازی خوب هستیم و دنبال بازی بسته نیستیم. امیدواریم بتوانیم با شرایط خوبی که داریم، با پیروزی این دیدار را به پایان برسانیم. مطمئنم چه آنهایی که در منزل و چه در ورزشگاه خواهند بود، از بازی لذت می‌برند و امیدوارم استقبال خوبی از بازی شود.
  • هر مربی افکار خاص خودش را دارد. جلال علی‌محمدی بازیکن خوبی است و مهم‌تر از بازی، اخلاق خوبش است، اما چون با تیم زندگی می‌کنیم، بر اساس افکارمان و بازی‌هایی که پیشِ رو داریم، طبیعتاً از یکسری بازیکنان استفاده نمی‌شود. جلال بازیکن باکیفیتی است و حتماً بیشتر بازی می‌کند، اما اینکه به میدان می‌رود و در لیست قرار می‌گیرد، امشب مشخص می‌شود. خودم من هم نمی‌دانم، چون براساس شرایط حریف و نقاط ضعف و قوت‌شان ترکیب را می‌چینیم. به طور حتم، بازیکنانی چون رسول نویدکیا و جلال می‌توانند عصای دست ما باشند.
  • از عادل فردوسی‌پور می‌خواهم که با توجه به نزدیک شدن به پایان نیم‌فصل، آمار را نشان دهد که چه تیمی از داوری ضرر کرده است. یقیناً تیم سپاهان بوده است. در دیدار قبل نیز، واقعاً ضرر کرده‌ایم. درست نیست که بازیکن لگد بخورد، عکس‌العمل نشان ندهد و جریمه شود. فکر کنم کارشناس برنامه آمده بود که حفظیاتش را درس پس بدهد! او اصلاً کارشناسی نکرد و به صحنه‌ها نگاه هم نکرد. با ارادتی که به ایشان دارم، ظاهراً چیزی به او گفته بودند تا بگوید. برنامه را ندیدم و بعداً به من نشان دادند. جالب است که گفته چون بازیکن توانمند است، خطایی روی او صورت نگرفته است. داوری 17، 18 قانون دارد. بازیکنی 50 کیلوست، یکی 90 کیلو. حرف کارشناس مثل این است که شب از چراغ قرمز رد شویم و صبح رد نشویم. فکر کنم این کارشناس مطالبی را حفظ کرده بود تا درس پس بدهد. ما از داوری ضرر کردیم. ما هم تعجب کردیم که چرا داور عوض شد. ما فقط دلیلش را می‌خواهیم، وگرنه داوران مظلوم‌ترین قشر از لحاظ سخت افزاری و دریافت دستمزد هستند. اینکه چرا یکسری از داوران برای ما گذاشته می‌شوند، جای تعجب دارد. ما نامه فرجام خواهی زده‌ایم، اما جایی که قلعه‌نویی باشد، رسیدگی نمی‌شود.
  • ما نظرمان را بارها اعلام کرده‌ایم. اینکه بانوان قشر عظیمی از جامعه را تشکیل داده و نقش بسزایی دارند، انکارناپذیر است. حضور بانوان مؤثر و تعیین‌کننده بوده، اما اینکه چرا اینجا چنین رفتاری می‌کنند، جای تعجب دارد. از شما خواهش می‌کنم حرف‌های من را درست انعکاس بدهید. با حضور بانوان در ورزشگاه موافقم، اما پیش از آن باید زیرساخت‌ها فراهم باشد. رفت و آمد و جایگاه آنها باید مشخص باشد. الان چیزی در شأن و شخصیت آنها نیست. شما به ورزشگاه نقش جهان و دیگر استادیوم‌ها نگاه کنید. بانوان شرایط خاص خودشان را دارند و اگر بستر حضورشان فراهم شد، می‌توانند به فضای استادیوم‌ها کمک کنند. به تاریخ مراجعه کنید که بانوان چه نقشی داشته‌اند. من این رفتارها را تأیید نمی‌کنم و باید بانوان در ورزشگاه‌ها حضور داشته باشند، اما باز هم می‌گویم که زیرساخت‌ها باید فراهم باشد.
  • رسول نویدکیا را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم. فکر کنم با بازگشت رسول در نیم‌فصل دوم، یکی از مشکلات خط میانی‌مان حل شود. میلاد سرلک را نیز در اختیار نخواهیم داشت.
  • گل‌محمدی مربی بزرگ و خوبی است و من را با او مقایسه نکنید. برخی مواقع تصمیماتی می‌گیرید که انجام نمی‌شود. من می‌گویم ببریم، بهتر است که مساوی کنیم. به همین دلیل، یک جاهایی ریسک می‌کنیم. یحیی گل‌محمدی مربی بزرگ و خوبی است و بنده را با او مقایسه نکنید. اگر به او یحیی تایم می‌گویند که برازنده ایشان است.
  • یکسری شرایط برای رفت و آمد هواداران، سرویس‌های بهداشتی و پارکینگ‌ها در شأن و شخصیت هواداران نبوده است. آنهایی که به ورزشگاه‌ها می‌آیند، عاشق تیم محبوب‌شان هستند. تحت هر شرایطی اما، در اصفهان باید استقبال خوبی شود. امیدوارم هواداران فردا حتی در صورتی که شرایط ایده‌آل نیست، به ورزشگاه بیایند.
۷۲ ۳  
آی اسپورت
2018-11-29 16:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
00
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۷:۲۵
این چه توهمی خودشاخ پنداری داره!!!!
۵
حسون
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۷:۴۱
امیر خان حواست باشه میخوان ترورت کنن. یه تیم ۱۰۰ نفره نشستن دارن برنامه ترورت رو طراحی میکنن. میخوان مرگتو تصادفی جلوه بدن.
خیلی مهمی!!!
۷ ۱
بابیلو
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۲۰:۳۶
مهمه که شماها ازش وحشت دارید.خودتان هم میدانید که داوران،کمبود بازیکن را به خوبی برایتان جبران میکنند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر