فهرست
گزینه‌های طارمی در نیم‎فصل؛ حبس در خاورمیانه
گزینه‌های طارمی در نیم‎فصل؛ حبس در خاورمیانه

گزینه‌های طارمی در نیم‎فصل؛ حبس در خاورمیانه

آی اسپورت - محرومیت طارمی یک حسن داشت. حالا دیگر کسی از غیبت طارمی نمی‌ترسد. تا قبل از اتفاقات این چند ماه اخیر، نبودن طارمی بزرگترین کابوس پرسپولیسی‌ها بود. این که طارمی به هر دلیلی از پرسپولیس جدا شود برای هواداران این تیم بدترین خبر ممکن بود. حتی آنهایی که از خراب شدن پنالتی‌ها و دروازه‌‌های خالی حسابی از مهاجمشان دلگیر می‌شدند بودن او را به نبودنش ترجیح می‌دادند. بعد از محرومیت طارمی و رکوردهایی که پرسپولیس یکی پس از دیگری شکست اما حالا حرف زدن و فکر کردن به غیبت طارمی کار راحت‌تری است. آنقدر راحت که حتی مسئولان باشگاه به ترانسفر او در نیم‌فصل هم فکر می‌کنند! آنها به دنبال این هستند که با فروش زودهنگام طارمی حداقل از انتقال او سود مالی بدست آورند تا این که در پایان فصل بدون این که ریالی به پرسپولیس برسد طارمی لژیونر شود.

در حال حاضر اما تلاش های آنها به در بسته خورده است. تنها پیشنهاد طارمی از باشگاه الغرافه قطر است. پیشنهادی که نه طارمی علاقه ای به آن دارد و نه برانکو موافق آن است. طارمی در پاسخ به این پیشنهاد اعلام کرده که فقط می‌خواهد به اروپا برود و گزینه‌اش هم یونان است. گزینه‌ای که البته آن هم به نتیجه نخواهد رسید چون بعد از اعلام آمادگی طارمی برای حضور در یونان و انعکاس آن در رسانه‌های ایرانی، روزنامه گاتزتای یونان نوشت که هیچ تیم یونانی علاقه‌ای به جذب مهاجم پرسپولیس ندارد. به نوشته این روزنامه تیم‌های یونانی این روزها از نظر مهاجم شرایط خوبی دارند و حضور مهاجمانی مانند پریجوویچ و کولوریس جایی برای مهدی طارمی باقی نگذاشته است.

در حال حاضر طارمی فقط می‌خواهد به اروپا برود و احتمالا تنها گزینه‌اش یونان است، یونانی ها او را نمی‌خواهند و او هم نمی‌خواهد به الغرافه برود. ظاهرا در حال حاضر تنها گزینه طارمی ماندن در پرسپولیس است. این که این گزینه بعد از جام‌جهانی به گزینه‌های بیشتری افزایش پیدا می‌کند یا نه هنوز مشخص نیست اما این که باشگاه پرسپولیس درآمدی از فروش ستاره تیمش در نیم فصل بدست آورد، فعلا بعید به نظر می‌رسد.

سایت 90

۳ ۱  
آی اسپورت
2017-12-25 18:45:00
نظر دهید

۱ نظر
مهدی دست کج
دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۰۷
بابا این مهاجم 2زاری رو هیچ جا نمیخوانش مخصوصا حالا که مشخص شده دست کج و دله دزدم هست!!! مهاجمی که از 10 تا موقعیت یکیشو به زور گل کنه نهایتا میتونه به لیگ عمان ترانسفر بشه نه اروپا منتها این یارو با اون وکیل شارلاتانش خوب راه تیغ زدن پرس پولی سیا رو یاد گرفتن هر فصل آخر سال با کلی بازار گرمی همینطوری پیروزی رو یه تیغ مشتی میزنن و مبلغ قراردادشو بالا میبرن پرس پولی سیا هم که قشنگ به هر سازی که میزنه میرقصن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر