فهرست
دیسلایک روز برای شهباززاده؛ عشق یکطرفه
دیسلایک روز برای شهباززاده؛ عشق یکطرفه

دیسلایک روز برای شهباززاده؛ عشق یکطرفه

آی اسپورت - قهر از اردوی تیم، پیش از چنین بازی حساس و تاثیرگذاری ناخودآگاه ما را می‎برد به وقتی که مجموعه استقلال برای ماندن شهباززاده بسیج شده بود. سجاد اما به دنبال رویای اروپایی‌اش بود و احتمالا وقتی ایران را به مقصد ترکیه ترک می‌کرد پشت سرش را هم نگاه نکرده است.

هوادار استقلال روی دستهایش او را بدرقه کرد، «احترام» همه چیزی بوده که شهباززاده تا امروز از هواداران استقلال دیده و حتی زمانی که نا امید و شکست‎خورده از ترکیه برگشت، آغوش باز استقلال و مردم در انتظارش بود. پیراهن شماره ۱۰ استقلال به احترام او به کسی داده نشد، نیم‎فصل پای گل نزدن‎ها و نمایش ناامیدکننده‎اش ماندیم و امروز پاسخ سجاد شهباززاده به همه این محبت‌ها چه بود؟

دعوا، جنجال، قهر و بی‏‎احترامی. نمک خوردن و نمکدان شکستن رسم زشت سال‎های تلخ فوتبال ماست. اینکه از جایی پا بگیری، رشد کنی، نان‎اش را بخوری، ترانسفر شوی، گل نزنی و بعد پای عملکرد ضعیف و خسته‎کننده‎ات نمانی و تلاش نکنی. کنکاش در چرایی این رفتار باشد برای بعد اما علی‎الحساب، یادمان باشد قلعه‎نویی از ذوب‌آهن پیغام فرستاده که سجاد را می‌خواهد؛ بگذریم.

۵۶ ۹  
آی اسپورت
2017-12-06 17:41:00
نظر دهید

۹ نظر
خشایار
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۰۰
شکر خدا. من نگران بودم این بازی اخر یه گل بزنه و نگهش دارن. مصدومیت بیت سعید و قهر شهباززاده بهترین اتفاق ممکن بود. ان شالله جفتشون رو بدن بره
سعید از خوزستان
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۳۰
ممنون اقای مهریزی عزیزی متن قشنگی بودش....

اینجا باشگاه استقلاله ، ما منت بازیکنی رو نمیکشیم و هر کسی لیاقت پوشیدن لباس تاج رو نداره ، بازیکن خودش باید عشق و تعصب نسبت به تیم داشته باشه ، ما تو بدترین شرایط بازیش حمایتش کردیم ، وقتی هم که گل نزد ما با جون و دل حمایتش کردیم و گفتیم سجاد دوباره اوج میگیره ، نمیدونم این بحث جدایی چقد جدیه ولی ..
اگه سجاد خودش در خواست جدایی داده بزارید بره کسی که خودش در خواست جدایی میده قطعا دلش با تیم نیست پس نبودش بهتره ، بره یه جای دیگه پیشرفت کنه ، اگه هم بحث جدایی نباشه و در خواستی نداده باشه که بمونه قدمش رو چشم ، باشگاهی که امثال منصوریان ، حجازی ، مجیدی و ... عضو اون بودن ناز هیچ کسی رو نمیکشه.....
اینجا استقلاله. خاستگاه ناصر حجازی و علی جباری و زرینچه و منصوریان و فرهاد مجیدی و حسن روشن و امیرقلعه نوعی و غلامحسین مظلومی ده ها بازیکن بزرگ دیگه هست..همه ی انها رفتن و فقط استقلال اسمش مونده. استقلال منت هیچ کس رو نمیکشه. بازیکن باید منت استقلال رو بکشه.
استقلال عاشق میخواد نه هرکس و ناکس. استقلال تیمیه که نکونام بخاطر لیگ اسپانیا با اون پول زیاد رو رها کرد و اومد تا به عشق برسه.

متننت عالی بود اقای مهریزی عزیز فقط معنی یک جمله رو نفهمیدم.....
(برای بعد اما علی‎الحساب، یادمان باشد قلعه‎نویی از ذوب‌آهن پیغام فرستاده که سجاد را می‌خواهد؛ بگذریم.)
والله قسم شخص پرست نیستم چون ناصرخان حجازی و منصور خان پورحیدری پرویز مظلومی و امیرقلعه نوعی و همه بزرگان استقلال برای من عزیز هستند.....
ناصر
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۰۱
اول اینکه تا قبل از همین بازی من هم کامل موافق این بودم که همچنان باید به سجاد وقت داد ولی با این کار امروزش واقعا نشون داد که ما اشتباه میکردیم. متن کاملا حرف دل هواداران استقلال بود.
دوم اینکه چیه این کپچاهای جدیدی گذاشتید ... والا برای برداشت از حساب اینترنتی هم اینقدر مسائل امنیتی رعایت نمیشه ... شل کنید باو
محسن
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۲۰
فقط امیدوارم راهی که کیروش تو تیم ملی رفت رو شفر هم بره، امثال شهباز زاده و کریمی و رحمتی و هر کی که بخاد جو تیم رو خراب کنه بندازه بیرون .
شهباز زاده چی میخاست؟ هفته پیش چقدر بهش توپ دادن که حتی نتونست توپ رو به دست دروازه بان بزه الان طلب کار هم هست؟
فرهاد
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۳۴
حق مطلب رو ادا کردی آقای مهریزی عزیز ـ هوادار استقلال به تمام چیزهایی که گفتین واقف هست ـ مخصوصا قسمت آخر!
من ربات نیستم
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۳۵
شهباززاده و انصاری و بیت سعید و جباری بدترین خرید استقلال برای امسال بود. و یکی از دلایل رفتن کاوه رضایی همین خریدهای دوزاری بود.
برن هرچه زودتر راحت شیم.
پیمان
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶، ۲۰:۳۹
زیر بار نا آمادگی نمیره لامصب.... میگه موقعیت ندارم..... باید قبول کنه و بیشتر تلاش کنه
مهدی
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶، ۰۲:۵۷
وجدانن حیف بیت سعید نبود این بنجل باید بمونه ولی بیت سعید بره چقد هم شانس داره.
امین
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۰۰:۲۱
انگار همین دیروز بود فولاد نوین اومد لیگ برتر (امتیازش واگذار شد) اسکوچیچ بزرگ روی سکوها بازها رو میدید همه میگفتن بیت سعید باید بیاری فولاد گفت ن تاکتیک میفهمه ن تکنیک مناسب لیگ برتر و کار تیمی بلد هست سنش هم بالا ، بعد از دوسال منصوریان رفت خرید ...شهباز زاده تو اوجش چند بار اقای گل بود ما ب یاد نداریم چند گل زده بود ؟ هم هیچ گلی ب سر تیم نزد کلا مرام معرفتی مونده بود حالا ک جای خود... متاسفانه مدتی تیم بجای مدیر و مربی چندتا داش مشتی و لوتی و مرام باز داشت که اخرش هم شد....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر