فهرست
اتوبان یک طرفه استقلال و نفت؛ سه امتیاز همیشگی
اتوبان یک طرفه استقلال و نفت؛ سه امتیاز همیشگی

اتوبان یک طرفه استقلال و نفت؛ سه امتیاز همیشگی

آی اسپورت - همانطور که در دنیای واقعی اتوبان‌های یک طرفه وجود دارد در فوتبال هم اتوبان‌های یک طرفه زیادی می‌توان پیدا کرد. اتوبان‌ تیم‌هایی که همیشه در دیدار آنها با هم یک تیم برنده است و دیگری بازنده و در روابط میان آنها تغییری ایجاد نمی‌شود. یکی از این اتوبان‌ها میان استقلال با نفت مسجدسلیمان کشیده شده است. دیداری که در در هر زمان و در هر لیگی که برگزار شده استقلال برنده و نفتی‌ها بازنده آن بوده‌اند.

استقلال و نفت مسجدسلیمان در دو دوره اخیر چهار بار به مصاف همدیگر رفته‌اند که 4 برد نصیب استقلالی‌ها شده است و 4 باخت هم به نماینده مسجدسلیمان رسیده است. البته سپیدرود رشت هم مقابل استقلال شرایط مشابهی دارد. آنها هم با 4 باخت مقابل استقلال همراه جنوبی‌ها رکورددار هستند.  پیام خراسان، شیرین فراز کرمانشاه، مس سرچشمه، گهر درود، استقلال رشت، آلومینیوم هرمزگان، شهیدقندی یزد تیم‌های دیگری هستند که با دو باخت مقابل آبی‌ها در رده‌های بعدی قرار دارند.

البته نفت مسجدسلیمان علاوه بر استقلال مقابل یک تیم دیگر یعنی سپاهان اصفهان هم همچین طلسمی را به نام خودش ثبت کرده است و در 4 بازی نتوانسته مقابل سپاهانی‌ها امتیازی بگیرد. نفت تهران هم تیم دیگری است که دو باخت را مقابل این تیم رقم زده است و البته فصل بعد در لیگ حضور نداشت تا بتواند به جمع رکوردداران بپیوندد. این آمار می‌تواند استراماچونی را امیدوار کند که با یک برد آسان و بی‌دردسر تا دربی همه چیز آرام شود.

     
آی اسپورت
2019-09-14 19:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر