فهرست
برانکو در کنفرانس؛ آدام تحقیرها را تحمل کرد
برانکو در کنفرانس؛ آدام تحقیرها را تحمل کرد

برانکو در کنفرانس؛ آدام تحقیرها را تحمل کرد

آی اسپورت – برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری خود بعد از بازی تیمش مقابل سپیدرود، خوشحالی‌اش از پیروزی در وقت‌های تلف شده را پنهان نکرد. او درباره آدام همتی هم حرف زد و به نظر می‌رسید باز هم طعنه‌هایی به کارلوس کی‌روش زده است. صحبت‎های او را بخوانید:

  • از این برد خیلی راضی هستم. خیلی اذیت شدیم و به دنبال برد بودیم. پاداش این تلاش را در نهایت گرفتیم. به بازیکنانم یک تبریک بزرگ می‌گویم. بعد از خالی شدن هنگام بازی با الدحیل و صعود به نیمه نهایی، بازی با سپیدرود همراه با ریسک و مشکلات زیادی بود. این موضوع نه تنها برای پرسپولیس بلکه برای همه تیم‌های دنیا وجود دارد اما بازیکنان ما با انگیزه نشان دادند. موقعیت‌های گل زیادی را هم از دست دادیم. می‌توانستیم با آرامش بیشتری بازی را به پایان برسانیم اما به هر حال نتیجه در دقیقه آخر رقم خورد.یک بار دیگر به بازیکنانم به خاطر تلاشی که کردند تبریک می‌گویم.
  • می‌دانستیم امید عالیشاه و نوراللهی به شرایط ایده‌آل برمی‌گردند. بشار باید به شرایط ایده‌آل برگردد چون فصل گذشته هم مدت زیادی را به همراه تیم ملی بوده است. باید جای خالی فرشاد احمدزاده، ربیع‌خواه و صادق محرمی را پر کنیم. امروز هم کمال کامیابی‌نیا و ماهینی را در اختیار نداشتیم اما بازیکنان تلاش زیادی کردند.
  • در دربی هیچ‌کس خسته و مصدوم نخواهد بود و همیشه در مصاحبه‌هایم تکرار کردم که برنده از قبل مشخص نیست. مهم‌ترین مسئله این است که با آمادگی خوب و با نشاط در انتظار دربی باشیم. اطمینان دارم که بازیکنان تا پنجشنبه آماده می‌شوند.
  • خیلی انتقادات به من شد. آدام همتی به خاطر اینکه پدربزرگش یکی از بازیگران بزرگ ایران است، تحقیر می‌شد. او امروز نشان داد که لیاقت حضور در بین ما را دارد و برای او بسیار خوشحال هستم. همه تلاش‌هایی که کرده بود، در امشب نتیجه‌اش را دید. کار برای همتی ساده نبود. او تمام فشارها و تحقیرها را تحمل کرد.
  • کمال بازیکنی است که دوز هجومی زیادی به ما می‌دهد. او به خاطر سبک بازی‌اش معمولا در آستانه گرفتن کارت زرد است.
  • روش ما این است که به آن اصرار داریم. اما ما محکم و هجومی به صورت سالم بازی می‌کنیم. بعضی اوقات احساسات غلبه می‌کند و بازیکن کارت زرد می‌گیرد. گاهی این احساسات باعث می‌شود که الدحیل روی دروازه ما خطر ایجاد نکند. سید جلال استادانه بازی می‌کند و بار بازی را به دوش می‌کشد.
  • برای من مهم‌ترین بازی، بازی بعدی است. همانطور که بعد از الدحیل هم مهم‌ترین بازی، بازی با الدحیل بود و با ترکیب کامل بازی کردیم. کمال را همانطور که گفتم به خاطر کارت نگرفتن بازی ندادیم اما ماهینی مصدوم است و مطمئنیم که برای دربی آماده می‌شود.
۲۵ ۳  
آی اسپورت
2018-09-23 22:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
امید از تفت
يكشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷، ۲۳:۱۱
ماشاالله آدام آسنسیو
ارش
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۰۱:۱۴
برانکو‌با به کار بردن کلمه تحقیر در مورد بازیکن پرسپولیس کار بسیار زشت و بدی کرده باید معذرت بخواهد بدون اجازه اون حق نداشت این حرف را بزند باید معذرت بخواهد اگر کسی بگوید برانکو‌ را تحقیر می کردند حالا چه تحقیر کرده باشند یا نه ایا کار خوب و‌درستیست؟ نه درست نیست زشت و بد و ناپسندیده است . ایا برانکو خوشش می اید؟ ناراحت نمی شود؟ این در مورد همه حتی کودکان نیز صدق می کند کوچک و بزرگ ندارد معلم و استاد و شاگرد ندارد به اطلاع برانکو برسانید تا معذرت بخواهد و همچنین بگوید کسی ایشان را تحقیر نمی کرد من اشتباه کردم و اشتباه گفتم اشتباه بیان کردم. ما برای اخلاق زندگی می کنیم.بدون اخلاق نمی سود زندگی کرد . زندگی بدون اخلاق زندگی نیست.
۱
امید
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۲۱:۴۰
برخی وقت ها ترجمه هم مشکل داره. منظور برانکو نامهربانی ها و حاشیه سازی ها بوده. شخصیت برانکو اینو میگه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر