فهرست
آخرین خبر از پرونده فروزان؛ تخلف ثابت شده!
آخرین خبر از پرونده فروزان؛ تخلف ثابت شده!

آخرین خبر از پرونده فروزان؛ تخلف ثابت شده!

آی اسپورت - ماجرا به دیدار تراکتورسازی و سپیدرود رشت در چارچوب هفته بیست و چهارم هجدهمین دوره لیگ برتر بازمی‌گردد؛ جایی که تراکتور سایه به سایه پرسپولیس را دنبال می‌کرد تا شاید بعد از سال‌ها، آرزوی پرشور‌ها برای کسب قهرمانی لیگ برتر محقق شود، اما همه چیز بر خلاف آنچه انتظار می‌رفت رقم خورد و سپیدرود در کمال ناباوری، سه بر یک تراکتور را شکست داد.

بعد از این دیدار و گل‌های به ظاهر مشکوکی که محسن فروزان گلر نام آشنای تراکتورسازی دریافت کرد، محمدرضا زنوزی مالک تراکتورسازان تبریز انگشت اتهام را به سوی فروزان گرفت و او را به شرط‌بندی متهم کرد. بعد از این ماجرا، کمیته اخلاق به سرعت به موضوع ورود کرد و محسن فروزان با حکم این رکن قضائی فدراسیون فوتبال تا اطلاع ثانونی از هرگونه فعالیت فوتبالی محروم و برای او پرونده تشکیل شد. البته این انتهای ماجرا نبود و با ورود ضابطان قضائی به موضوع، فروزان و همسرش با حکم مرجع قضائی بازداشت و یک روز بعد هم با تودیع وثیقه آزاد شدند.

بر اساس این گزارش، تخلفات فروزان در دیوان تحقیقات کمیته اخلاق محرز شده و پرونده او اکنون در دیوان حکمیت این کمیته است تا حکم قانونی صادر شود. بر اساس آنچه یک منبع مطلع گفته است، کمیته اخلاق منتظر پایان تحقیقات مرجع قضائی درباره پرونده فروزان و صدور قرار مناسب قانونی است تا بعد از آن حکم خود را صادر کند. این منبع آگاه گفته است که تا هفته آینده مرجع قضائی در خصوص فروزان تصمیم گیری و حکم او نیز در کمیته اخلاق صادر می‌شود.

۱۱ ۳  
آی اسپورت
2019-06-23 01:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
محسن
يكشنبه ۲ تیر ۱۳۹۸، ۰۸:۵۶
کمیته اخلاق منتظر پایان تحقیقات مرجع قضائی درباره پرونده فروزان و صدور قرار مناسب قانونی است تا بعد از آن حکم خود را صادر کند؟
بعد هنوز تموم نشده ثابت شده؟
محمد یوسفی
يكشنبه ۲ تیر ۱۳۹۸، ۰۸:۵۸
تعجب نداره ازمکتب اس تق لال هست
رضا
يكشنبه ۲ تیر ۱۳۹۸، ۱۴:۰۲
ضرب المثلی ترکی می گوید: دزد صاحب خانه نمی شود ولی صاحب خانه ای را بدبخت می کند . فروزان با این کثافت کاری تراکتوررا از کورس قهرمانی دور کرد ، خودرامنفورعالم وآدم کرد ، آینده خود وهمسرش را تباه کرد، زحمات یک سال تیم را به هدر داد و...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر