فهرست
پرونده شکایت خارجی‌های استقلال روی میز
پرونده شکایت خارجی‌های استقلال روی میز

پرونده شکایت خارجی‌های استقلال روی میز

آی اسپورت - با توجه به شکایت‌های متعدد برخی بازیکنان از باشگاه استقلال در نهایت مسئولان این باشگاه با تقسیم بندی توانستند بخش اعظم بدهی‌ها را پرداخت و مطالبات تعدادی از شاکیان را به صورت اقشاط پرداخت کنند که مگویان یکی از این بازیکنان به شمار می‌آید.

مگویان که در زمان سرمربیگری منصوریان از تیم کنار گذاشته شده بود در نهایت با شکایت از استقلالی‌ها تمامی مطالبات خود را از آبی پوشان دریافت کرد و مدیران باشگاه با پرداخت مطالبات این بازیکن پرونده او را برای همیشه مختومه کردند.

بویان بازیکن مقدونیه‌ای سابق استقلالی‌ها پس از عدم حضور در تمرینات از این تیم به فیفا شکایت کرده و خواستار دریافت مطالباتش شده که در همین راستا مدیران باشگاه استقلال با ارائه دفاعیه به دنبال رسیدگی به این پرونده هستند.

ساناک مربی سابق تیم فوتبال استقلال نیز همچنان از حضور در تمرینات آبی پوشان سر باز می‌زند تا جایی که استقلالی‌ها قبل از شکایت او، بررسی و شکایتی را علیه را این مربی فیفا ارائه دادند تا در نهایت ساناک در آینده ادعایی برای شکایت نداشته باشد.

پروپیچ بازیکن صربستانی اسبق آبی پوشان پایتخت که با شکایت خود استقلالی‌ها را به پرداخت ۳۶۴ هزار دلار محکوم کرد و در حال حاضر نیز آبی‌ها در نظر دارند از محل درآمد‌های خود از فیفا این رقم را پرداخت کنند.

گومز بازیکنی که حتی در تمرینات و ترکیب استقلال حضور نیافت و این بازیکن طبق قراردادی که در دوره مدیریت افتخاری با آبی پوشان منعقد کرده بود اکنون برای دریافت مطالباتش شکایتی را علیه استقلال در فیفا انجام داده و طرفین در حال حاضر با ارائه دفاعیات خود به دنبال رسیدن به حق خود هستند.

خبر ورزشی 

۱ ۱۰  
آی اسپورت
2018-10-23 14:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۰ نظر
باشگاه حکومتی-مافیایی لنگ
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۴۶
همه اینا دسته گل های مدیران انتصابی از طرف وزارت کثیف لنگی هستن که با هدف نابودی استقلال به این تیم اومده بودن. از خدا میخوام به تقاص این همه ظلم در حق استقلال از طرف حکومت امروز تیم حکومتی لنگ به بدترین شکل ممکن از آسیا حذف بشه انشالله
۸ ۱
امیدیار
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۲۹
دسته گل یعنی اکبر غمخوترو عباس انصاری فرد و رحیمی و سیاسی و طاهری و ... فقط یه لحظه فکر کن استقلال دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم میشد اونوقت چکار میکردید-فقط ببین تو این سه سال اخیر چقدر بازیکن گرون قیمت گرفتید
کیسه چرک
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۰۱
کیسه تیم پلشت حکومته که هرسال کلی پول صرفش میکنن این تیم فاسد حکومتی با اختلاف بی مصرف ترین تیم فوتبال ایرانه که اخرش برای اینکه پول هایی که حرومش کردن بازدهی داشته باشه باید یه جام مهندسی شده مثل حذفی پارسال بندازن جلوشون تا هواداراش خفه خون بگیرن
۶ ۳
لجنپلیس
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۲۶
هدایتی رو از زندان دربیار شکر نخور
۸
لجنستقلال
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۵۷
کاش قدرتی داشتیم که میتونستیم قاتل ها رو هم بندازیم زندان. همونایی که نیمه شب، مست زدن یه جوان رو کشتن و دارن راست راست راه میرن. کیسه هیچ گهی نمیشه با این بازیکنا
۶
لنگ چرک
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۶:۱۶
قراره لنگ گهی بشه خخخ اون کار شماست
۳
.....
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۵۳
تیم نجس کیسه رنگ ارامش رو نمیبینه اولا به خاطر پول های مفته دوما به خاطر هوادارای بیشعورش
۴ ۱
الهلال 6-2 پیروزی
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۶:۱۰
از هواداراش خاطره بد داری
۴
کیسه صغیر
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۶:۰۳
پول مفت بیت المال رو میریزن تو حلقوم این بی ریشه های نجس خدا لعنت تون کنه همونطوری که کرده و به فلاکت دچار شدین و اسیر یه پیرسگ دلال با پسرش شدین.
۴ ۱
الهلال 6-2 پیروزی
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۶:۱۰
...
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر