فهرست
توضیح منشا؛ آن «هیس» حمایت از بیرانوند نبود
توضیح منشا؛ آن «هیس» حمایت از بیرانوند نبود

توضیح منشا؛ آن «هیس» حمایت از بیرانوند نبود

آی اسپورت- گادوین منشا در تمرین صبح دیروز پرسپولیس عکس عجیبی در کنار علیرضا بیرانوند ثبت کرد. در این عکس، او با انگشت اشاره خود، علامت سکوت را به مخاطبان عکس نشان می‌داد. این عکس، واکنش‌های زیادی را در بر داشت و خیلی‌ها از منشا بابت این رفتار گلایه کردند. منشا عصر روز گذشته به خبرورزشی گفت: «آن عکس فقط یک عکس یادگاری بود. من هرگز این منظور را نداشتم که به هواداران پرسپولیس توهین کنم. البته بیرانوند رفیق من است اما این عکس را برای حمایت یا انتقاد از کسی نینداختم. در واقع از من خواسته شد چنین ژستی بگیرم و فکر می‌کردم این، فقط یک عکس یادگاری است. می‌خواهم به هواداران بگویم هدفی از این عکس نداشتم و اصلاً نمی‌دانستم قرار است منتشر شود و برایم دردسر درست کند. به هر حال امیدوارم بابت این عکس، حاشیه‌ای برای من ساخته نشود چون هیچ موضعی مقابل هواداران ندارم و اتفاقاً همیشه خود را بدهکار لطف آن‌ها می‌دانم.»

۱۱ ۳  
آی اسپورت
2017-11-22 19:46:00
نظر دهید

۳ نظر
بامداد
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۵۴
من نسل هیس ! هستیم
از بچگی عادت کردیم همیشه به ما اشاره کنند هیس!
هر وقت هم که اعتراض کردیم و به جای هیس انتقادی اعتراضی پیشنهاد جدیدی اصلاحی خواستیم به جای هیس چماق! و ترکه و چوب نصیبمون شد!
البته گاهی هم سیلی خوردیم!
۲
خسته
پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶، ۰۱:۰۷
در شارلاتان بودن بیرانوند همین بس که سر این بدبخت رو هم شیره مالیده برای عکس در حمایت از خودش! حالا هی بگید این بچه ساده است!!!!!
برانکو باید هر چه زودتر این رو بفرسته روی نیمکت. رادو هم که برگشت این رو یه راست بفرسته روی سکو.
نصف فصل تحمل می کنیم. بعد از اتمام محرومیت هم کم نیستند دروازه بان های خوب که بتونیم بگیریم.
۲
بابک
پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶، ۰۶:۴۵
یعنی بیرانوند از این بنده خدا هم استفاده کرده. واس اینکه مهم آینده ی خودشه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر