فهرست
دلجویی بی‌اثر آذری؛ رشید پرسپولیسی می‌شود؟
دلجویی بی‌اثر آذری؛ رشید پرسپولیسی می‌شود؟

دلجویی بی‌اثر آذری؛ رشید پرسپولیسی می‌شود؟

آی اسپورت - پس از شکست سنگین ۴ بر یک تیم فوتبال ذوب‌آهن مقابل تراکتورسازی در هفته دوازدهم لیگ برتر، باشگاه ذوب‌آهن تصمیم گرفت تغییراتی در کادرفنی خود ایجاد کند و علیرضا منصوریان را جایگزین امید نمازی و کادرش کنند. ترکش‌های طوفانی که در ذوب‌آهن به راه افتاده بود، به رشید مظاهری هم برخورد کرد. سعید آذری، مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن در یکی از مصاحبه‌های خود پس از این شکست، انتقاداتی نسبت به عملکرد ضعیف رشید مظاهری انجام داد و این دروازه‌بان هم که خیلی ناراحت شده بود علیه آذری مصاحبه کرد.

آذری همان زمان در خصوص شائبات مذاکره رشید مظاهری با باشگاه پرسپولیس، گفت: «هرجا می خواهد برود. هر باشگاهی مظاهری را می خواهد، باید به باشگاه ذوب آهن نامه رسمی بزند و درخواست رضایتنامه بدهد. بازیکنی که تمرکز ندارد را به زور نگه نمی داریم. اگر باشگاهی مظاهری را بخواهد، با کمال میل این دروازه بان را می فروشم.» هرچند کمی بعد موضع آذری درباره مظاهری تغییر کرد اما حتی صحبت‌های بعدی مدیرعامل هم نتوانست به زمزمه‌های جدایی مظاهری از ذوب‌آهن پایان دهد. آذری این بار گفت: « به هر حال گاهی اوقات در فوتبال پیش می‌آید که همه در شرایط خوبی نباشیم. با خود او هم صحبت کردم او یکی از بهترین دروازه‌بان‌های ایران است.»

ظاهراً دلجویی‌های آذری اثر نکرد و مظاهری به دلیل بروز همین مشکلات در آستانه جدایی قرار گرفته است و حتی صحبت از تیم‌های مختلفی همچون پرسپولیس به عنوان مقصد بعدی او هم شد. البته تصمیم مظاهری برای جدایی از ذوب‌آهن برای این یکی، دو هفته نیست و او از اول فصل خواستار جدایی از ذوب‌آهن بوده است. این دروازه‌بان ملی‌پوش در اوایل فصل با چند پیشنهاد داخلی و خارجی مواجه شد اما در شرایطی که خیلی راضی به ماندن نبود در نهایت در اصفهان ماند.

مظاهری برای جدایی فعلا عجله‌ای ندارد و منتظر است تا تکلیف علیرضا بیرانوند در پرسپولیس مشخص شود. شنیده می‌شود در صورتی که بیرانوند در نیم‌فصل از جمع شاگردان برانکو جدا شود بلافاصله مظاهری جایگزین او خواهد شد و اگر بیرانوند نرود، مظاهری باید به تیم دیگری برود که مورد اول محتمل‌تر به نظر می‌رسد. دروازه‌بان ملی‌پوش ذوب‌آهن این روز‌ها ۲، ۳ پیشنهاد خوب از تیم‌های داخلی دارد، ولی هنوز باشگاهی به صورت رسمی برای این بازیکن اقدام نکرده و به نظر می‌رسد مشتریان او در نیم‌فصل دست به کار خواهند شد. با شرایطی که پیش آمده به نظر می‌رسد ذوبی‌ها باید شاهد جدایی دروازه‌بان ناراضی خود در نیم‌فصل باشند مگر اینکه اتفاق خاص دیگری رخ دهد.

ایران ورزشی

۶ ۲  
آی اسپورت
2018-11-20 00:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
فرهاد
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷، ۰۱:۱۹
از گلهایی که می خورد مشخص است قصد دارد پرسپولیسی شود ظرط اول جذب یک بازیکن توسط پرسپولیس سوتی های منجر به گل در تیم قبلی است مانند خلیل زاده معمار زاده و گلر امروز پیکان
۲
فقط پرسپولیس
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷، ۱۳:۴۰
زیاد حرف نزن برو سوتیهایی که بازیکنای سابق و بازیکنایی که براتو وادادن فصل بعد تو تیم داغونتون بودن رو بشمار بعد بیار حرف زیادی بزن
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر