فهرست
رضاییان ‌-‌ اوستنده؛ پایان همکاری یک‌ساله؟
رضاییان ‌-‌ اوستنده؛ پایان همکاری یک‌ساله؟

رضاییان ‌-‌ اوستنده؛ پایان همکاری یک‌ساله؟

آی اسپورت – ابتدای فصل بود که رامین رضاییان در آزمایش‌های فنی اوستنده شرکت کرد و در نهایت پیراهن این تیم بلژیکی را پوشید. رضاییان در روزهای نخست حضورش کمتر در ترکیب اوستنده قرار می‌گرفت اما هر چه از فصل گذشت او توانست توانایی‌های خود را به کادر فنی نشان بدهد. البته که در هفته‌های اخیر رضاییان کمتر در ترکیب اوستنده قرار گرفته و بیشتر روی نیمکت یا سکو نشسته است. آن هم در آستانه جام جهانی که می‌تواند سبب دوری او از ترکیب ثابت تیم ملی شود. یکشنبه هفته پایانی ژوپیلرلیگ پیگیری شد که اوستنده یک شکست دیگر متحمل شد.

این تیم فصل را با به دست آوردن رتبه یازدهم به پایان رساند. رتبه‌ای که باعث شد اوستنده در لیگ بلژیک بماند و فصل بعد هم در بالاترین سطح فوتبال در این کشور حضور داشته باشد. رضاییان روی هم 754 دقیقه در زمین بود و یک گل هم به ثمر رساند. با توجه به نمایش نه چندان درخشان او در ترکیب اوستنده، به نظر نمی‌رسد مدیران این باشگاه قصد تمدید قرارداد با مدافع راست ایرانی‌شان را داشته باشند. رامین هم منتظر جام جهانی می‌ماند تا شاید با انجام بازی‌های خوب - اگر در ترکیب ثابت باشد- بتواند با پیشنهادی از سوی یک تیم اروپایی دیگر مواجه شود.

۵ ۴  
آی اسپورت
2018-03-14 13:14:00
نظر دهید

۴ نظر
داود
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۰۶
شما هم دلتون خوشه!!! رضاییان رنگ جام جهانی رو نمیبینه، افت کرده ناجور
۴
کوهیار
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۲۱:۰۷
خدا لعنت کنه خالیفسور دلالو که بخاطر لجاجت و دلالی و.... بهترین راست اسیا رو از ما گرفت و بدترین راست دنیا ماهینیو گذاشت جاش و عاشق بدترین بازیکن جهان ربیع خاررر شده
۱ ۱
saeed
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۰۱
گی نور
۲
ميلاد
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۳۱
فصل تمام نشده. ليگ بلژيك وارد رقابت پلي اف شده. و از چند روز ديگه اغاز ميشه. ادام مجبور نيست حتما يه چيزي بنويسه وقتي بلد نيست.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر