فهرست
شما بنویسید؛ آدام همتی را چطور می‌بینید؟
شما بنویسید؛ آدام همتی را چطور می‌بینید؟

شما بنویسید؛ آدام همتی را چطور می‌بینید؟

آی اسپورت - درست در روزی که خبر تمدید قرارداد کارلوس کی‌روش با تیم ملی ایران از سوی مهدی تاج اعلام شد، پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ به یک پیروزی باارزش در لیگ برتر رسید. طعنه‌آمیز این که گل پیروزی پرسپولیس را آدام همتی زد. همان بازیکنی که کی‌روش در گیر و دار مجادله لفظی با برانکو، حضور او در پرسپولیس را نشانه کیفیت فنی برانکو دانسته بود!

گلزنی آدام همتی مقابل سپیدرود باعث شد تا هواداران پرسپولیس طعنه‌های کی‌روش را به یاد بیاورند و امروز آن طعنه‌ها را تلافی کنند. اما آیا صرفا زدن یک گل به معنای کیفیت بالای یک بازیکن است؟ از زاویه‌ای مخالف، آیا یک بازیکن صرفا به دلیل داشتن نسبت فامیلی با یک هنرمند، بازیکن بی‌کیفیتی خواهد بود؟

با در نظر گرفتن تمام این مسائل و البته نمایش امروز آدام همتی حالا شما مخاطبان آی اسپورت برای ما بنویسید که او را چطور می‌بینید؟ آیا همتی بازیکن باکیفیتی است و می‌تواند در پرسپولیس تبدیل به بازیکنی مهم و کلیدی شود؟   

 

۲۴ ۱۰  
آی اسپورت
2018-09-24 01:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۰ نظر
حسن
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۰۱:۵۶
برانکو میسازد، چنانکه محرمی و انصاری و همتی را ساخت، کیروش ویران میکند چنانکه دنیل داوری و استیون بیت آشور را ویران کرد. این مهم است
حرف حساب
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۶:۱۴
آدام به کوری چشم دلال موزامبیکی و دار و دسته جیره خوارش مخصوصا اون کیروشی پور بی وجدان امسال پدیده میشه!
۲
مسعود
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۰۲:۵۶
برانکو در بدترین شرایط بهترین نتایج رو گرفته، تیمی که دو پنجره تقویت نشده و مهره های بسیار مهمی رو از دست داده، بازیکنایی قراره در فینال غرب آسیا بازی کنن که اکثرشون ساخته دست برانکو هستن و یا توسط برانکو به اوج برگشتن،‌ تمرینات منظم بدنسازی حرفه ای و شروع به موقع و اصولی تمرینات و مسائلی از این دست باعث شده پرسپولیس در هربازی برای برد به زمین برده، حتی خوش بین ترین هوادار پرسپولیس هم بعد از بسته شدن پنجره و جدایی بازیکنان چنین نتایجی رو پیشبینی نمیکرد، همه اینها رو مدیون برانکو هستیم، در مورد آدام همتی هم مثل همیشه: "هرچی برانکو بگه!"
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتایی ها
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۰۵:۳۰
این گل رنگ قهوه ای پاشیدن به سر و صورت دلال موزامبیکی بود!
علی
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۰۶:۲۳
خیلی ها اومدن پرسپولیس یک فصل یا نیم فصل و بعد سال بعد برانکو نخواستشون و رفتن ، مثل محسن زاده ، آینه چی ، و چند نفر دیگه و حید حیدریه ، اما حتما چیزی در آدام همتی دید که دستور داد قراردادش امسال تمدید بشه ، در ضمن بازیکن خوبی نشون داد ، اعتماد به نفسش بالا بره بهتر هم میشه
امید
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۰۷:۱۲
آدام همتی را همینطوری که هست می بینیم.
هومن ه.
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۰۸:۳۲
بازیکنی تو دقایق اندک بکارگیری و در بحرانی ترین لحظات با یک گل حساس سه امتیاز به تیمش هدیه میکنه مسلما بازیکن موثری هست. از طرف دیگه تو این چندسال برانکو نشون داده که بازیکن شناس و بازیکن ساز متبحری هست.
فرزاد مهریار
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۰:۰۹
آدام همتی بازیکنی متوسط رو به پایین نشان داده است . فارغ از گل خارق‌العاده ای که زد ، تا الان چیزی از یک استعداد ناب مثل محرمی یا طارمی یا انصاری یا علیپور نشون نداده . اما نکته مهم اینجاست : بازیکنی که نماد «دلال بازی برانکو» البته به زعم کی‌روش و کی‌روشی پورهاست، یک گل سه امتیازی می زند . اما کسی از امید نظری و ویلیام آتشکده و دانیال داوری نمی پرسد . کسی نمی پرسد چگونه بهترین دفاع راست MLS‌ (که لیگی برتر از بسیاری از کشورهای اروپایی است) چگونه به تیم ملی دعوت شد و چگونه به بهانه دور بودن مسیر! خط خورد .
۳
Ashkanred
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۰:۱۳
البته بماند اون دلال خائن با هوایی کردن بازیکنان پرسپولیس برای لیگ های درجه سه و چهار اروپایی و همچنین جاسوسی براش ، کمر به شکستن پرسپولیس بست و اما هر ورز حقیر و حقیرتر شد.
Ali
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۴:۳۷
جدا از گل قشنگی ک زد..میشه تو همین دقایق کمی ک بازی کرده دید که استایل و و ضربه ب توپ خوبی داره..و اگر بیشتر میدان ببینه میتونه خودشو نشون بده
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر