فهرست
نکته آماری: افت طارمی 95 در مقایسه با طارمی94
نکته آماری: افت طارمی 95 در مقایسه با طارمی94

نکته آماری: افت طارمی 95 در مقایسه با طارمی94

آی اسپورت- مهاجم اول پرسپولیس با زدن ۷ گل نیم فصل نخست لیگ برتر را به پایان رساند. مهدی طارمی، مهاجم اول پرسپولیس و آقای گل فصل گذشته لیگ برتر، با گلی که امروز مقابل سیاه جامگان به ثمر رساند، تعداد گل‌های خود در نیم فصل نخست لیگ برتر را به عدد ۷ رساند.

طارمی در شرایطی هفتمین گل خود در نیم فصل را برای پرسپولیس زد که فصل گذشته در پایان ۱۵ بازی اول پرسپولیس، ۹ گل برای تیمش زده بود و آمار این فصل او در قیاس با سال گذشته افت داشته است.

فصل گذشته نیم فصل اول لیگ برتر بعد از انجام بازی‌های دو هفته ابتدایی دور برگشت و از هفته هفدهم آغاز شد که اگر بخواهیم این دو بازی را هم در آمار طارمی در فصل پیش حساب کنیم، تعداد گل‌های او در نیم فصل نخست به عدد دوازده می‌رسد و اختلاف گل‌های او با فصل جاری عدد ۵ را نشان خواهد داد. اختلافی که بسیار فاحش و چشمگیر خواهد بود. البته ذکر این نکته هم جالب توجه خواهد بود که طارمی فصل گذشته تا پایان هفته پانزدهم، ۲ پنالتی را مقابل سایپا و نفت هم از دست داده بود و این شانس را داشت تا تعداد گل‌های خود را حتی بیشتر کند.

مهاجم شماره ۹ پرسپولیس و آقای گل فصل گذشته لیگ برتر، در این فصل از شروع لیگ تاکنون روزهای سختی را پشت سر گذاشته است و تازه چند هفته‌ای هست که نشانه‌هایی از مهاجم فصل گذشته را درون زمین بروز داده. طارمی البته فصل گذشته نیز موقعیت‌های زیادی را از دست می‌داد. مشکلی که در این فصل هم هنوز به قوت خود باقی است با این تفاوت که مهاجم بوشهری پرسپولیس، فصل گذشته در امر گلزنی موفق‌تر و بهتر عمل می‌کرد و در این فصل در این زمینه هم افت محسوسی داشته است. افتی که آمار عملکرد او در قیاس با فصل قبل به خوبی نشان‌دهنده آن است.

90TV

  ۱  
آی اسپورت
2016-12-24 01:21:00
نظر دهید

۱ نظر
منتقد
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵، ۰۶:۵۶
ارزش این آمار زیر صفر است... مهدی ما گل میزنه .................... :)))
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر