فهرست
کریمی: تیم‌های اروپایی در دسترس نیستند
کریمی: تیم‌های اروپایی در دسترس نیستند

کریمی: تیم‌های اروپایی در دسترس نیستند

آی اسپورت – در تمرین امروز تیم ملی یکی از بازیکنانی که برای مصاحبه مطبوعاتی انتخاب شد علی کریمی بود. هافبک فصل گذشته سپاهان و امسال استقلال درباره بازی‌های تدارکاتی تیم ملی گفت: «‌بعد از چند هفته که در لیگ بازی کردیم اردوی تیم ملی تشکیل شده است. فیفادی اول را از دست دادیم، اما یک بازی با بولیوی داریم. همانطور که می‌دانید تیم‌های اروپایی برای بازی تدارکاتی در دسترس نیستند، اما تیم‌های آمریکای جنوبی هم مناسبند. متأسفانه یا خوشبختانه با بولیوی بازی داریم و امیدوارم این دیدار به تیم ملی کمک کند.»

کریمی درباره مصدومیتی که جام جهانی را از او گرفت گفت: « خوشبختانه مصدومیتم کاملا برطرف شده و الان هم مراقبت می‌کنم تا به امید خدا مشکلی برایم پیش نیاید. همه تلاشم را می‌کنم تا برای تیم ملی مفید باشم. فکر می‌کنم در تیم ملی‌ای که کی‌روش ساخته است، این چیز‌ها مهم نیست. مهم همدلی بازیکنان است و همه باید آماده باشند، چه برای یک دقیقه و چه برای ۹۰ دقیقه بازی. خیلی مهم نیست چه کسی بازی کند. من خیلی دوست دارم همراه تیم ملی در جام ملت‌ها حضور داشته باشم و به تیم ملی کمک کنم.»

  ۲  
آی اسپورت
2018-10-12 11:30:00
نظر دهید

۲ نظر
حمیدرضا
جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷، ۱۲:۵۹
زر نزن بابا، همین آرژآنتینی که با عرق بازی داشت قبلش میخواست با ما بازی کنه ولی منافع آقا دلاله تو این بازی تامین نمیشد! خودمون رو به خریت نزنیم!
حرف حساب
جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷، ۱۳:۰۲
جالبه: محرمی، کریمی، طارمی ... انگار همه به طور خودجوش باید بیان بگن ما نمیتونیم بازی تدارکاتی با تیمهای بزرگ داشته باشیم!! درحالیکه همین ماه پیش پیشنهاد آرژانتین توسط کادر فنی تیم ملی رد شد!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر