فهرست
خداداد عزیزی: انگار من نامردترینم!
خداداد عزیزی: انگار من نامردترینم!

خداداد عزیزی: انگار من نامردترینم!

آی‌اسپورت- بازی جنجالی فولاد-سیاهجامگان از همین شب اول به تلویزیون کشیده شد.

در ابتدا نعیم سعداوی مربی فولاد روی خط برنامه تلویزیونی گفت: مربیانی مثل عزیزی و دایی با هیاهو داور را تحت تاثیر قرار می‌دهند.

بعد از آن خداداد عزیزی برای پاسخگویی روی خط آمد و گفت: قرار نبود بازی با دراپ بال شروع شود و بعد از اینکه بازیکنان حریف گفتند پنالتی را به بیرون نمی‌زنند داور این تصمیم را گرفت. ساسان انصاری گفت توپ را بیرون نمی‌زنم. بختیار و شریفات هم گفتند بیرون نمی‌زنیم. ساسان انصاری وقتی بیرون می‌آمد سر همین صحنه شروع به فحاشی کرد. تو را خدا جوری صحبت نکنید که انگار من نامردترین آدم هستم و شما مرد مردها هستید. آقای سعداوی گل مارا آفساید گرفتند اعتراض نکردیم. اما وقتی توپی که به پای بازیکن ما خورده پنالتی می‌گیرند انتظار دارید سکوت کنم؟ بازیکن شما اگر پنالتی را قبول می‌کردند به قصد گل می‌زد. خودتان می‌دانید، ساسان انصاری هم می‌دانست و بختیار و شریفات هم این را می‌دانستند. مگر در بازی با سایپا تیمم را بیرون کشیدم؟ مگر در آن بازی داور اشتباه کرد این کار را کردم؟ در بازی با ذوب باختم تیم را بیرون کشیدم؟ در بازی با پرسپولیس که سه گل خوردم تیم را بیرون کشیدم؟ من فقط این را بگویم که وقتی حرف از دوستی می‌زنید اینجا چیز دیگری نگویید. قرار نیست تمام تقصیرات را گردن من بیندازید. صحنه‌های حساس بازی هست و ببینیم چند موقعیت گیر آوردید که نتوانستید وارد دروازه ما کنید.

سعداوی بعد از حرف‌های خداداد دوباره روی خط آمد و گفت: تصمیمی که آقای خداداد عزیزی برای خروج بازیکنانش از زمین گرفت نباید رسم و باب شود آن هم از کسانی که خاطرات خوبی از آن‌ها در ذهن مردم ساخته شده است. بازیکنان 98 محبوب و الگو هستند و زیر ذره‌بین. من هیچ نقشی در اعلام پنالتی نداشتم و هیچ نقشی هم در برگرداندن پنالتی نداشتم. آن‌هایی که مرا می‌شناسند می‌دانند که من رابطه‌ام با بازیکنان استاد و شاگردی نیست و آن‌ها مثل برادران و بچه‌هایم هستند. آقای عزیزی قصاص قبل از جنایت می‌کند و من اگر به بازیکنان می‌گفتم این کار را کنند مسلما انجام می‌دادند. پنالتی ما را مردود کرد آقای داور. مگر داور می‌تواند وقتی پنالتی می‌گیرد آن را مردود کند؟ باید اجازه می‌دادند تصمیم داور اجرا میشد و بعد می‌دیدند که بازیکنانم به حرف من گوش می‌دادند یا آن چیزی که آقای عزیزی مدعی است و گل می‌زدند. بچه‌های من اینقدر ارزش و احترام برایم قائل هستند که هر چیزی بگویم گوش بدهند. با تمام این تفاسیر می‌خواهم بگویم اینها دردی از فوتبال ما دوا نمی‌کند. باید رقابت سالمی ایجاد کنیم و تماشاگران لذت ببرند و هر کس وظیفه خودش را انجام دهند. داوران امسال مورد هجمه زیادی قرار گرفتند و برخی همکاران خودشان هم به آنها ضربه می‌زنند و ما هم مثل دیگر تیم‌ها ضربه خورده‌ایم.

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-01-29 00:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
واقع بين
يكشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۴۹
بله ... از لحاظ من شيرازي كه جنابعالي نامردتريني ... يادمون نرفته بازي ابومسلم و فجر سپاسي چند سال پيش توي مشهد ... در اوج مهمان نوازي اومدي يه خبرنگار شيرازي رو مثلا لت و پار كردي !!!!! مرد نا حسابي زمين فوتبال رو با چاله ميدون اشتباه گرفتي !!!‌جنابعالي بهتره بري سر كوچه هاي قديمي مشهد وايسي كفتر بازي كني !!!!! تو رو چه به مربيگري !!!!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر