فهرست
پول هست، به اندازه کافى
پول هست، به اندازه کافى

پول هست، به اندازه کافى

آی اسپورت -  استقلال را تیمى مى دانیم که خوب یار گرفته است! استقلال در عین حال، خوب هم یار از دست داده است! مردان جدید استقلال، بازیکنانى هستند صاحب کیفیت! براى جذب این نفرات ممتاز، استقلال مهره هاى پرتعدادى را از دست داده است!

بهترین دستاورد آبى، "استراماچونى" نام دارد! آخرین آورده استقلال و نفر ویژه ماچونى، شیخ دیاباته نام دارد! تحفه اى از لوشامپیونه؛ گلزنى اهل مالى، بازیکنى که قرار است رقابت کند با استانلى کى روش! تمام کننده اى که پرسپولیس، تراکتور و سپاهان را، چشم براه خود کرده است ولى نه آرى گفته است و نه، نه!

آیا استقلال به زودى و به موقع، قالب تیمى بخود خواهد گرفت؟ پرسپولیس که مى داند یک نوک حمله تمام عیار کم دارد، متکى به دستاورد برانکو، هنوز هم تیمتر است از استقلال و بقیه! یعنى هم پدیده، هم تراکتور و هم سپاهان که اگر است استنلى را از دست بدهد، تو انگار کن که بینش حرکتى و مرکز ثقل بازى اش را از دست مى دهد! در سپاهان، کى روش هدف و نیز "سرمشق" رج زدن هاى تاکتیکى تیم قلعه نویى است!

سپاهان مثل استقلال و مثل پرسپولیس و نظیر تراکتور و پدیده، به اردوى ١٠-٨-٧ روزه ترکیه چشم دارد! پولش مهم نیست، از زیر سنگ هم جور مى شود! مهم این است که مدعیان لیگ برتر، در رقابت "چشم و همچشمى" کم نیاورند!

سخن کوتاه! هم براى پرداخت هاى میلیاردى، پول یامفت هست و هم براى دلارهاى ١٤-١٣ هزار تومانى در اردوهاى پُر ریخت و پاش! بهانه هم براى ولخرجى و آتش به مال غیر زدن، خیلى زیاد!

 

خبر ورزشی 

۵ ۳  
آی اسپورت
2019-07-10 08:59:00
نظر دهید

۳ نظر
neo
چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸، ۱۰:۱۲
یعنی الان واقعا ریخت و پاش رو تو اردوها دیدی؟؟؟ نمیبینی کیسه چطوری داره پول خرج میکنه؟ فقط سال پیش بالای 40 میلیارد خرج بازیکنان خارجی تیمش کرد. کدوم تیم تو لیگ برتر این همه خارجی گرفت اونم تو اوج بحران ارز؟ بویان، تیام، پاتوسی، منشا، ایسما، گرو، نیومایر، طارق! الان بازم شروع کرده به خرج کردن که معلوم نیست از کجاست.
چطور تیمی که پول اسپانسرش رو تا 4 سال اینده پیشخور کرده اینطوری خرج میکنه؟ نگید پول صیادمنشه که خطیر خودش گفت تمامش رو دادن شفر.
اره پول هست به اندازه کافی هم هست ولی فقط برای کیسه تا منزوی بیاد بگه هیچ مشکل مالی نداریم و هربازیکنی که چونی بخواد میاریم.
چطور رفتن سراغ مهاجم میلیون یورویی؟
رحمتی و منتظری رو که با فحش و افشاگری انداختن بیرون. باقری رو هم که هیئت مدیره نمیخوادش. بازیکنان اخراجی رو هم سرمربی انداخته بیرون. هیچ کدوم به خاطر نبود پول رفتن؟ نــــــــــــــــــــه
از موی سفیدت خجالت بکش و بدوت تعصب رنگی بنویس.
۵
علی
چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸، ۱۰:۱۹
بله استقلال خروجی های زیادی داشته ولی برای تیمی که فقط عطش خریدن داره و به اصطلاح وانتی بازیکن میخره کوچ ناگهانی تعداد زیادشون چندان عجیب نیست. اکثرشون به خاطر کیفیت فنی پایین کنار گذاشته شدن به استثنای یه تعدادی که به خاطر اختلافات رفتن. بنابراین کسی مسئول خروجی های پرشمار این تیم نیست جناب.
۲
تاج دو ستاره
چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸، ۱۵:۲۳
استقلال را نابود کردن
اسماعیل زاده و محسن کریمی که یادش تا ابد در بازی با العین در خاطره ها می مونه و سهرابیان ملی پوش و تیموری چپ پای بی نظیر و فرشاد محمدی مهر بهترین راست ایران با تهدید به مرگ توسط وزیر ورزش رفتن و چونی و چوسکش آوردن:(((

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر