فهرست
آیا کاماوینگا آماده حضور در رئال است؟
آیا کاماوینگا آماده حضور در رئال است؟

آیا کاماوینگا آماده حضور در رئال است؟

آی اسپورت - این روزها شایعات زیادی مبنی بر علاقه رئال مادرید به ادواردو کاماوینگا به گوش می‌رسد. درواقع کاسمیرو که یکی از کلیدی ترین بازیکنان رئال مادرید است، در پست هافبک دفاعی تنها بوده و همین موضوع باعث شده وی دقایق زیادی را به میدان برود و فشار زیادی روی او باشد. با این حال به نظر می‌رسد لوس بلانکوس به دنبال خریدی در این پست است.

به گزارش مارکا، حدود 5 ماه پیش بود که سران رئال مادرید از بین استعدادهای جوانی که در دنیای فوتبال حضور دارند، دو هدف را برای خرید در آینده انتخاب کردند. اولین آن‌ها رینیر ژسوس بود که در تاریخ 20 ژانویه به صورت رسمی خریداری شد و گزینه دوم ادواردو کاماوینگا که به نظر جانشین کاسمیر می‌آید، است.

سوالی که همیشه مطرح می‌شود آن است که آیا بازیکنی با 17 سال سن، آماده حضور در باشگاه مثل رئال مادرید است؟ این سوال نخستی است که مطرح می‌شود و دومین سوال این است که آیا زیدان با توجه به سن و سال کم وی، به او اعتماد خواهد کرد؟ البته می‌توان گفت این سوال سومی است که مطرح می‌شود و سوالی که پیش از این که مطرح می شود این است که آیا با توجه به نتایج این فصل، زیدان فصل آینده هم روی نیمکت رئال مادرید خواهد نشست یا مائوریسیو پوچتینو جانشین وی می‌شود؟ حالا بیایید به سراغ سوال نخست برویم. گزارش‌هایی که از خونی کالافت که وی را از 14 سالگی زیر نظر دارد، کاملا شفاف است: «او آماده است!»

با وجود اینکه 17 ساله است ولی دقیقا می‌تواند آن چیزی که رئال مادرید نیاز دارد را برآورده کند. از لحاظ فیزیکی قدرتمند بوده و تکنیکی نیز است و بخش زیادی از زمین را پوشش می‌دهد. تقریبا یک سال است که وی نه تنها انتظارات را برآورده کرده بلکه فراتر از آن هم رفته است. این دلیلی است که رئال مادرید آماده پرداخت 50 میلیون یورو به رنس برای کاماوینگا است. هرچند هیچکس نمی‌داند پس از پشت سر گذاشتن اتفاقات مربوط به کرونا، فوتبال چگونه ادامه پیدا خواهد کرد و اینکه یوفا و فیفا چه محدودیت‌هایی برای بازار نقل و انتقالات تعیین خواهند کرد.

     
آی اسپورت
2020-04-01 18:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر