فهرست
گل آفساید کاسمیرو و برتری رئال
گل آفساید کاسمیرو و برتری رئال

گل آفساید کاسمیرو و برتری رئال

آی اسپورت- عملکردی فوق‎العاده از رئال مادرید که به نظرم در نیمه اول عالی کار کرد باعث شد این تیم یک عنوان قهرمانی دیگر به دست آورد. تا 15 دقیقه آخر رونالدو در بازی نبود.  در نتیجه به جای BBC شاهد سیستم 2-4-4 رئال مادرید بودیم که همیشه هم برایشان بهتر جواب داده است. ایسکو در این سیستم همیشه عالی کار کرده و در این بازی هم فوق‎العاده بود. کاسمیرو هم با این سبک عالی کار می‎کند و بارها توانست حتی در این بازی به سمت دروازه حریف حمله کند. در نهایت هم توانست روی ارسال دنی کارواخال و صحنه‎ای که البته آفساید هم به نظر می‎رسید  گل بزند.

گل کاسمیرو تفاوت دو تیم تا قبل از نیمه دوم بازی را رقم زد. آن هم در شرایطی که رئال مادرید واقعا تیم برتر میدان بود. همه چیزی که دیگر بازیکنان کم داشتند توانایی تبدیل کردن آخرین ضرباتشان به گل مقابل دروازه یونایتد بود. البته کریستیانو رونالدو را هم نداشتند. کریم بنزما نتوانست گل بزند و گرت بیل که در کناره‌ها فعال بود هم نتوانست حداقل در نیمه اول تهدیدی برای حریف باشد. در نتیجه هنگام استراحت بین دو نیمه نتیجه بازی یک بر  صفر بود.

رئال خوش‎شانس بود که ایسکو اوایل نیمه دوم توانست اختلاف را به دو گل برساند. از آن به بعد منچستریونایتد با استفاده از مروان فلینی و مارکوس راشفورد توانست کنترل بازی را به دست بگیرد. از آن زمان بود که اوضاع برای رئال خطرناک شد. منچستریونایتد تبدیل به تیمی شد که ساختار بهتری داشت و می‎دانست چطور باید بازی کند. دقایق برای رئال به سختی می‎گذشت و کیلور ناواس بارها مجبور شد مهارهایی انجام دهد و دروازه تیمش را نجات دهد.

بالاخره یونایتد گل زد. نمانیا ماتیچ شوتی زد که ناواس آن را بلوکه کرد، اما لوکاکو در بازگشت آن توپ را وارد دروازه کرد. دوباره اوضاع آرام شد. بازیکنانی تازه‎نفس برای رئال وارد زمین شدند، مارکو آسنسیو و لوکاس واسکز و البته کریس رونالدو.

رئال مادرید توانست در این بازی برنده شود و به قهرمانی سوپرکاپ اروپا برسد. مستحق این برد هم بود و برایش تا دقیقه آخر جنگیده بود.

 

۲ ۱  
آی اسپورت
2017-08-09 17:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
وحید بارسایی پرسپولیسی
پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۱:۲۴
NO OFFSIDES , NO PARTY (NO CUPS)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر