فهرست
دستور پپ: شرکت در جشن کریسمس ممنوع!
دستور پپ: شرکت در جشن کریسمس ممنوع!

دستور پپ: شرکت در جشن کریسمس ممنوع!

آی اسپورت- پپ گواردیولا از بازیکنان منچسترسیتی خواسته برای اینکه در دوران کریسمس در اوج آمادگی باشند از شرکت در مهمانی جشن کریسمس باشگاه خودداری کنند.  وبسایت گل مدعی شد پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی از بازیکنان این تیم خواسته برای اینکه در دوران کریسمس که از نظر فوتبالی برای تیمهای انگلیسی دورانی شلوغ و پربازی خواهد بود از شرکت در جشن کریسمس باشگاه خودداری کنند.

منچسترسیتی سال گذشته در بازی‌هایی که در دوره کریسمس در انگلیس برگزار شد کمتر از حد انتظار ظاهر شد و گواردیولا ظاهرا قصد دارد از تکرار چنین حادثه‌ای جلوگیری کند. بر اساس این گزارش، جشن کریسمس باشگاه سیتی پنج‌شنبه شب در محلی در مرکز شهر منچستر برگزار شده ولی بازیکنان سیتی به دستور گواردیولا اجازه حضور در آن را نداشته‌اند تا در دیدار روز یکشنبه مقابل آرسنال در اوج آمادگی باشند.

منچسترسیتی در سالهای اخیر از سنت برگزاری یک مهمانی و جشن بزرگ به مناسبت کریسمس برای همه کارکنان باشگاه پیروی کرده و هر ساله حدود ۴۰۰ نفر از کارکنان باشگاه در این جشن شرکت می‌کنند. کسانی مثل بازیکنان تیم اول باشگاه، اعضای کادر فنی و مدیران باشگاه منچسترسیتی هم هر ساله در این مراسم حضور داشتند.

ولی سیتی سال گذشته بعد از این جشن در بازی مقابل کریستال پالاس با نتیجه 3-2 شکست خورد و گواردیولا از این می‌ترسد که بیدار بودن بازیکنانش تا دیروقت، یک شب قبل از بازی با پالاس یکی از دلایل شکست‌شان در آن بازی حساس بوده و به همین خاطر نمی‌خواهد امسال شاهد چنین اتفاقی باشد.

۲ ۱  
آی اسپورت
2019-12-13 12:58:00
نظر دهید

۱ نظر
.
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸، ۱۱:۱۷
.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر