فهرست
یادآوری به منصوریان؛ این بدترین باختت نبود
یادآوری به منصوریان؛ این بدترین باختت نبود

یادآوری به منصوریان؛ این بدترین باختت نبود

آی اسپورت - از سری مسابقات جام حذفی فوتبال کشور در مرحله یک هشتم نهایی، دو تیم ذوب آهن اصفهان و مس کرمان در ورزشگاه فولادشهر به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با شکست 4-2 منصوریان منجر شد. منصوریان در نشست خبری بعد از بازی ضمن عذرخواهی از هواداران ذوب آهن گفت: «این شکست بدترین شکست 10 سال اخیر من در دوره مربیگری بود. واقعا امروز بد بودیم و از بازیکنانم رضایت ندارم». این اظهار نظر عجیب منصوریان درحالی در کنفرانس خبری بعد از بازی مطرح شد که سرمربی سابق استقلال گویا شکست 6-1 این تیم در لیگ قهرمانان آسیا مقابل العین را فراموش کرده است که بدترین شکست منصوریان در دوران مربیگری محسوب می‌شود.

۷ ۴  
آی اسپورت
2019-10-17 11:59:00
نظر دهید

۴ نظر
وحید بارساپولیسی
پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸، ۱۲:۲۹
اصن اسم شیشعلی و از همون بازی بزرگ (تخصصی ترین بازی از متخصص آسیا) داره... چطور یادت رفت؟ جل الخالق عدد پایین هم 6 که میزنی هویتت مشخص بشه +6 درومد :)) دیگه چی میخوای؟
۱
محسن
پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸، ۱۴:۱۴
نوبسنده احمق،العین را با چه تیمی مقایسه کرده!
حرف حساب
پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸، ۱۴:۲۲
بابا سخت نگیرید! مشکل جای دیگه است! این جماعت استقلالی حافظه کوتاه مدت همه شون در حد ماهیه یعنی هر چند دقیقه ریست میشه. برای همینه که ننگ و گاف های تاریخی خودشون مثل شش تای سال 52 یا دسته سوم رفتن یا شش تای العین رو فراموش میکنند. اصلا باید اینطور باشه تا بتونند فوتبال ایران رو دنبال کنند و کوری بخونند! وگرنه چطوری سرشون رو بالا بگیرند با این سابقه ننگین؟؟!! اون دو تا قهرمانی چهار جانبه آسیا رو هم فتل شوالیه با اون دو تا ستاره ساختگی رو لوگو در واقع برای یاداوری فقط زده! و هر سال تاکید میکنند که دو ستاره برای چیه تا یادشون نره! خخخخخخ
۱
فرهاد
پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸، ۱۹:۱۵
مربی نیست هر هفته 6-7 تا تغییر در ترکیب دارد نتیجه اش همین است
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر