فهرست
صحبتهای طارمی کار دستش می دهد؟ احتمال نیمکت نشینی مهاجم پرسپولیس
صحبتهای طارمی کار دستش می دهد؟ احتمال نیمکت نشینی مهاجم پرسپولیس

صحبتهای طارمی کار دستش می دهد؟ احتمال نیمکت نشینی مهاجم پرسپولیس

آی اسپورت –پیروزی پرسپولیس مقابل نفت و سه امتیاز فوق العاده حساسی که به حساب برانکو واریز شد، تحت تاثیر نیمکت نشینی مجدد رامین رضاییان قرار گرفته. با اینکه شایعه شده بود مدافع ملی پوش قرمزها در این بازی برای دقایقی کوتاه به میدان خواهد رفت اما برانکو باز هم از موضعش در قبال این بازیکن کوتاه نیامد و به رضاییان بازی نداد.
اتفاقی که واکنش مهدی طارمی را به همراه داشت. طارمی که یکی از گلهای تیمش را در این بازی به ثمر رسانده بود، بعد از پایان بازی به خبرنگاران گفت: رامین رضاییان به درد تیم ما می‌خورد. من به نظر آقای برانکو احترام می‌گذارم و اینکه به رامین رضاییان بازی می‌دهد یا خیر به من مربوط نیست. اما به عنوان یک دوست که رابطه نزدیکی با رامین رضاییان دارم، به نظرم باید کم کم رامین بازی کند.
این دومین باری است که طارمی به نفع رضاییان صحبت کرده. دفعه قبلی او از اردوی تیم ملی در ایتالیا برای پرسپولیس و برانکو پیغام فرستاد که رضاییان از دلخوری هایی که بابت جدایی کوتاه مدتش از پرسپولیس به وجود آمده ناراحت است و برای حضور دوباره در این تیم هیچ شرطی ندارد. آن زمان برانکو در یکی از مصاحبه هایش به طارمی هشدار داد که سرش در کار خودش باشد. این بار هم برانکو از صحبتهای طارمی درباره رضاییان شدیدا متعجب شده و هیچ بعید نیست که در واکنش به صحبتهای مهاجم ملی پوش تیمش، او را به نیمکت تبعید کند. این شایعه ای است که خبرآنلاین آن را منتشر کرده است.

 

کد خبر: 9408

۲ ۴  
آی اسپورت
2016-10-16 08:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
برزو
يكشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵، ۰۹:۵۶
برانكو ميگه رامين رو به جاي كي بازي بدم؟ خب مرد حسابي تو كه نميخواستيش واسه چي خريديش؟ ميخواستي تو رسانه ها اعلام كني رامين رو نميخواي و باشگاه داره فشار مياره. البته رامين هم آدم عليه السلامي نيست ممكن بود بره تو موضع مظلوميت كه اره ميخواستم بيام و نذاشتند! فك كنم برانكو ميخواد رامين صداش دربياد تا به هوادارا بگه ديديد گفتم؟ و بعد بيرونش كنه. در مجموع بازي اي كه خود رامين شروع كرد بازنده ي آخرم خودشه. با همين فرمون جلو بره يا مجبوره تيم ملي رو از دست بده يا اينكه به خاطر حاشيه سازي روبه روي طرفدارا قرار بگيره
۳ ۲
عباس
يكشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵، ۱۴:۰۱
سرت تو کار خودت باشه
۱
قشقايي و الغرافه 4و9
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵، ۱۴:۱۹
شما ساكت
ارش
يكشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵، ۱۳:۰۹
برانكو عرضه نیمکت نشین كردن طارمی نداره
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر