فهرست
سعادتمند و پاستورلو چه چیزی را امضا کردند؟
سعادتمند و پاستورلو چه چیزی را امضا کردند؟

سعادتمند و پاستورلو چه چیزی را امضا کردند؟

آی اسپورت – هواداران استقلال به خوبی به خاطر دارند که اوایل شهریور و در روزهایی که خبر سفر احمد سعادتمند به ایتالیا رسانه‌ای شد، یکی دو رسانه ایتالیایی مدعی شدند جلسات مدیرعامل استقلال با استراماچونی و مدیر برنامه‌هایش خروجی مثبتی داشته و مربی ایتالیایی محبوب هواداران استقلال به تهران برخواهد گشت.

این خبر در شرایطی منتشر شد که به نظر می‌رسد اصل ماجرا چیز دیگری بوده است. سعادتمند با این نیت راهی ایتالیا شد تا استراماچونی و مدیر برنامه‌هایش را راضی کند که قید شکایت از استقلال و گرفتن غرامت از این باشگاه را بزند.

استراماچونی که به خاطر نگرفتن حقوقش، قراردادش را با استقلال به صورت یکطرفه فسخ کرده بود، در شکایت به فیفا تقاضای غرامت یک میلیون و 680 هزار یورویی کرده بود و استقلال در صورت باخت در این پرونده حقوقی، باید نزدیک به 2 میلیون یورو- حدود 60 میلیارد تومان – به سرمربی سابقش پرداخت می‌کرد.

سعادتمند اگر چه موفق به دیدن استراماچونی نشد اما توانست با پاستورلو مدیر برنامه‌های او جلسه بگذارد و به او دو پیشنهاد بدهد تا از طرف استرا، استقلال نگران تهدیدی نباشد.

گویا در آن جلسه طرفین صورتجلسه‌ای را امضا می‌کنند که بر اساس آن پاستورلو بتواند آخرین وضعیت مذاکره با باشگاه استقلال را به کمیته وضعیت فیفا خبر دهد چرا که پرونده شکایت استرا از استقلال، در این کمیته باز است.

در چنین شرایطی، امضای این صورتجلسه به معنای توافق استقلال با استراماچونی برای بازگشت مربی ایتالیایی تعبیر می‌شود و بقیه اتفاقات را هم که می‌دانید.

 

فوتبالی 

۳    
آی اسپورت
2020-09-20 21:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر