فهرست
ادعای روز؛ منصوریان فحش ناموسی می‌داد!
ادعای روز؛ منصوریان فحش ناموسی می‌داد!

ادعای روز؛ منصوریان فحش ناموسی می‌داد!

آی اسپورت – اخراج شدن منصوریان از کنار زمین در بازی آخر ذوب‌آهن مقابل نفت مسجدسلیمان جنجال بزرگی در این بازی ایجاد کرد. منصوریان در مصاحبه‌های خود بعد از این بازی مدعی شد سلیمانی ناظر بازی به دلیل جر و بحث با او در یکی از برنامه‌های تلویزیونی از دقیقه اول به دنبال اخراج کردن او بود. منصوریان البته مدعی شده که سلیمانی در کنار زمین چند بار فحاشی کرده است! حالا ناظر این بازی در مصاحبه‌ای پاسخ منصوریان را داده و او را متهم به استفاده از فحش‌های چاله میدانی کرده است. صحبت‌های سلیمانی را بخوانید:

منصوریان حرف هایی زد که در چاله میدان مطرح می شود

ایشان در بخشی از سخنان خود گفته است که سلیمانی از همان دقیقه اول به دنبال اخراج من بود. من اگر می‌خواستم این کار را انجام بدهم پس چرا گذاشتم دقیقه 88 این کار را انجام بدهم؟ مگر من پیش بینی می‌کردم که در این دقیقه مدافع ذوب‌آهن به داور فحاشی می‌کند و از زمین مسابقه اخراج می‌شود؟ تمامی مقامات فدراسیون فوتبال و اعضای هیئت فوتبال آنجا کنار من حضور داشتند. حتی خود اعضای تیم ذوب‌آهن مردانه بیایند و شهادت دهند اگر من در طول بازی یکبار به سمت نیمکت رفته باشم و یا حرفی به زبانم جاری شد هر چه که گفتند بر گردن من. آقای منصوریان مثل یک معلم می‌ماند و باید صداقت و اخلاق را سرلوحه کار خود قرار دهد تا بازیکنانش تاثیر بگیرند. اما ایشان یک سری حرف‌هایی زدند و فحش‌هایی دادند که من تا حالا نشنیده‌ام. حرف‌های که در چاله میدان مطرح می‌شود و اصلا جای آن در زمین مسابقه نیست.

اگر اخلاق داشتید فحش ناموس نمی دادید!

شما به عنوان مربی و بازیکن ملی فعالیت می‌کنید پس چگونه به خود اجازه می‌دهید که این حرف‌ها را بزنید؟ شما اگر اخلاق داشتید که فحش ناموس نمی‌دادید. دو روز است که از این حرف‌ها سر درد دارم. من 15 سال است که در فوتبال فعالیت می‌کنم پس چرا هیچ پرونده‌ای ندارم. بروید از آقای آذری بپرسید که رفتار من با تیم‌ها چگونه است. شما فیروز کریمی را به عنوان شاهد مطرح می‌کنید. کسی که چند دقیقه شما را در آغوش گرفت تا آرام بشوید و در نهایت به سکوها بروید. آقای کریمی هم می‌گوید که من فحاشی کردم. پس اگر این اتفاق رخ داده شما چرا به سمت نیامدید و عصبانیت من را کمتر کنید؟

به خدا پناه می برم!

آن‌ها خیلی با ما فرق دارند و می‌دانند چگونه صحبت کنند که همه چیز به سودشان شود. گفته‌اند به کمیته انضباطی و اخلال شکایت می‌کنیم. مطمئن باشید من هم این کار را می‌کنم ولی می‌دانم به جایی نمی‌رسد. اگر این اتفاق رخ داد به خدا متوسل می‌شوم و به آن پناه می‌برم. شما فقط یک زنگ به سخندان و یا سیدعلی بزنید و بپرسید که در صحنه اخراج بنده نقش داشتم یا داور چهارم. هر چه آن‌ها گفتند قبول است و من آن را می‌پذیرم.

۶ ۱  
آی اسپورت
2019-05-18 16:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتایی ها
يكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۸:۰۵
یکی اعصاب داچعلی رو شیری کرده داچعلیم بهش میگه مرتیکه نفهم،گوه،بی شعور

#منز
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر