فهرست
مقایسه پرسپولیس 94 با 95؛ تفاوت خیره کننده
مقایسه پرسپولیس 94 با 95؛ تفاوت خیره کننده

مقایسه پرسپولیس 94 با 95؛ تفاوت خیره کننده

آی اسپورت - شاگردان برانکو در این فصل یک تغییر آماری در کارشان ایجاد کرده اند. پرسپولیسی که فصل گذشته خوب گل می‌زد اما راحت گل می‌خورد، این فصل خط دفاع مستحکم‌تری دارد تا مانند فصل قبل به دلیل تفاضل گل قهرمانی را از دست ندهد. پرسپولیس در این فصل شاید بردهای حداقلی بدست آورده باشد، اما در کنار این موضوع دریافت فقط ۵ گل در ۱۷ بازی رکورد امیدوارکننده‌ای است.

شاگردان برانکو فصل گذشته تا این مقطع از فصل ۲۵ گل زده بودند. یعنی ۳ گل بیشتر از گل‌های زده این تیم در این فصل تا اینجای کار. اما کارنامه متفاوت پرسپولیس در گل‌های خورده بود. آنها فصل پیش تا هفته هفدهم، ۱۸ گل خورده بودند. همین باعث شده بود که تفاضل آنها در آخر فصل کار دست‌شان دهد. ولی در این فصل شیوه کاری برانکو کاملا تغییر کرده است. این را می‌شود از ۲۰ دقیقه اول بازی دیروز آنها با فولاد فهمید که علاوه بر گل نخوردن، تاکید سرمربی قرمزها روی گل‌های زده بیشتر هم بود تا اینکه اگر در این جدال تنگاتنگ با تراکتور کار به هفته‌های آخر کشید، تفاضل گل فصل خوب آنها را خراب نکند.

 

خبر آنلاین

۱۹ ۳  
آی اسپورت
2017-01-19 10:56:00
نظر دهید

۳ نظر
برزو گوزو
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۱:۲۷
فرگوسن میگه اصل مهم اینه که بتونی کلین شیت کنی و با پیروزی حداقلی ببری به خاطر همین موضوع چلسی و لایق قهرمانی میدونه اگه یادتون باشه منچستر یه زمانی بازی هاشو همه رو 1-0 میبرد
تيمور
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۱۰
خاك تو سرت كنند كه با اسم اون بنده خدا كامنت ميذاري لنگي لجن
۱
تیمور چشو
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۵۹
خاک تو سرت با اون اسمت ... پلشت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر