فهرست
تمجید آذری از منصوریان؛ علمی و انرژیک
تمجید آذری از منصوریان؛ علمی و انرژیک

تمجید آذری از منصوریان؛ علمی و انرژیک

آی اسپورت – سعید آذری مدیرعامل ذوب‌آهن بالاخره درباره حضور علیرضا منصوریان روی نیمکت این تیم حرف زد. گفته می‌شد منصوریان در ابتدای فصل هم جزو گزینه‌های اصلی مدیران ذوب‌آهن بود اما مخالفت آذری باعث شد تا منصوریان در آن مقطع روی نیمکت این تیم ننشیند. حالا هم شایعه شده است که انتخاب منصوریان رای هیات مدیره بوده و آذری با آن موافق نبوده است. آذری در گفتگویی درباره حضور منصوریان در ذوب‌آهن این گونه صحبت کرده است:

  • تمرینات خیلی خوب و منظمی در حال برگزاری است. به هر حال تصمیم بر این شد که کادر فنی تیم تغییر پیدا کند و این مورد انجام شد. ظرف ۳ روز اخیر تمرینات خوبی انجام شده و مجموعه باشگاه با امید زیادی به بازی‌های آینده نگاه خواهد کرد و امیدواریم بتوانیم از نتایج تلخ گذشته درس بگیریم. همه هم‌قسم شده‌اند که با قدرت بیشتر در همه بازی‌ها به میدان بروند.
  • منصوریان با حضورش انرژی خیلی خوبی را به تیم تزریق کرده است و همه با انگیزه بالایی در تمرینات حاضر می‌شوند. منصوریان جزو چهره‌های شاخص و صاحب‌نام فوتبال ایران است که به دنبال علم فوتبال نیز رفته است و خوشحالیم که او تجربه‌اش را در دوران بازیگری و مربیگری به ذوب‌آهن آورده است. او یک مربی بزرگ است که با باشگاه بزرگ ذوب‌آهن می‌تواند تعامل بسیار خوبی داشته باشد.
  • ما دوست داریم هرچه زودتر روند مثبت تیم آغاز شود چرا که در مجموعه باشگاه بازیکنان ارزشمندی داریم و امیدواریم با حضور کادر فنی جدید روند صعودی تیم آغاز و به نتایج خوب نزدیک شویم. از این بابت روی منصوریان هیچ فشاری وارد نخواهد بود. اما با توجه به شخصیتی که خود علیرضا منصوریان دارد او هم دوست خواهد داشت که روند نتیجه‌گیری تیم زودتر آغاز شود.
۲ ۱  
آی اسپورت
2018-11-18 23:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۴۴
تو هم زیر بار مربی سفارشی رفتی
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر