فهرست
۴پرواز در ۷روز؛ هفته دشوار پرسپولیس
۴پرواز در ۷روز؛ هفته دشوار پرسپولیس

۴پرواز در ۷روز؛ هفته دشوار پرسپولیس

آی اسپورت - سرخپوشان هفته سخت و دشواری را پیش رو دارند. قرمزپوشان پایتخت قبل از سفر به دوحه و بازی با الدحیل از متمول‌ترین تیم‌های حاضر در رقابت‌ها، ناچار از سفر به آبادان و بازی برابر نماینده این شهر، آن هم در دمای ۴۲درجه (دمای تقریبی در ساعت برگزاری مسابقه) خواهند بود.

پرسپولیس در حالی راهی این دیدار می‌شود که در تهران تمرین در دمای ۳۴ تا ۳۵درجه را تجربه می‌کند. در این میان نکته قابل تأمل، دو سفر پرسپولیس در این مدت و فرصت کم برای بازیابی سرخپوشان خواهد بود که کار کادر فنی را دشوار می‌کند.

کاروان تیم فوتبال پرسپولیس فردا تهران را به قصد آبادان ترک خواهد کرد. سرخپوشان پس از یک روز که به انجام بازی اختصاص دارد، روز جمعه باید به سمت تهران پرواز کنند. تیم پرسپولیس روز شنبه در تهران خواهد بود و روز یکشنبه باید راهی دوحه شود و تازه در این زمان است که سرخپوشان می‌توانند در یک جا آرام بگیرند.

پرسپولیس روز دوشنبه و سه‌شنبه در دوحه خواهد بود و روز چهارشنبه مجدداً پرواز خواهند داشت تا به تهران باز گردند. طبق پیش‌بینی‌های هواشناسی دمای هوا در دوحه در روز ۶شهریور ماه بین ۴۰ تا ۳۲درجه متغیر خواهد بود.

سایت رسمی پرسپولیس

     
آی اسپورت
2018-08-21 17:08:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر