فهرست
ملاقات زیدان و پوگبا در دوبی؛ تصادفی بود؟
ملاقات زیدان و پوگبا در دوبی؛ تصادفی بود؟

ملاقات زیدان و پوگبا در دوبی؛ تصادفی بود؟

آی اسپورت - روزنامه انگلیسی میرر در خبری اختصاصی اعلام کرد پل پوگبا ستاره فرانسوی منچستریونایتد در دوبی با زین‌الدین زیدان سرمربی رئال مادرید ملاقات کرده است. با توجه به اینکه همه می‌دانند زیدان علاقه زیادی به هموطنش پوگبا دارد و امسال تابستان هم قصد داشت او را به برنابئو منتقل کند این خبر بسیار مهم بوده و باعث می‌شود شایعات درباره انتقال پوگبا به رئال دوباره اوج بگیرد.

بر اساس گزارش اختصاصی میرر، پوگبا و زیدان که در جریان وقفه رقابتهای باشگاهی اروپا به دلیل انجام مسابقات ملی برای استراحت به دوبی سفر کرده بودند در کنار یک استخر درحال صحبت کردن با هم دیده شده‌اند.

33
33

پوگبا که به دلیلی مصدومیت از ناحیه قوزک پا در بازی روز یکشنبه یونایتد با لیورپول حضور نخواهد داشت برای استراحت در دوران وقفه بازی‌های ملی به دوبی سفر کرده بود. علت این بود که پوگبا به دلیل مصدومیت از ناحیه قوزک پا به تیم ملی فرانسه دعوت نشده بود.

زین‌الدین زیدان هم برای حضور در کنفرانسی درباره استفاده از هوش مصنوعی در ورزش به دبی سفر کرده و در جریان این کنفرانس سخنرانی کرده بود. به این ترتیب فرصتی مهیا شد تا پوگبا و زیدان بتوانند در دوبی با هم ملاقات کرده و احتمالا درباره انتقال ستاره فرانسوی به رئال گفتگو کنند.

 

ورزش سه

۱    
آی اسپورت
2019-10-18 13:20:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر