فهرست
جلسه با وکیل طارمی؛ سکوت در باشگاه پرسپولیس
جلسه با وکیل طارمی؛ سکوت در باشگاه پرسپولیس

جلسه با وکیل طارمی؛ سکوت در باشگاه پرسپولیس

آی اسپورت - مسئولان باشگاه پرسپولیس برای کاهش جریمه این باشگاه در قبال نقض قوانین بین المللی در انتقال مهدی طارمی از ریزه اسپور ترکیه، به این کشور سفر کردند تا بتوانند تخفیف گرفته و گام مثبتی هم برای کاهش میزان محرومیت این تیم از حضور در دو پنجره نقل و انتقالاتی لیگ برتر بردارند.

حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس بلافاصله پس از بازگشت به ایران اعلام کرد خبرهای خوبی از نشست با مدیران باشگاه ریزه اسپور دارد. مدیر مرکز اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان نیز در صفحه شخصی خود، خبر از توافق بزرگ باشگاه پرسپولیس با مدیران ریزه اسپور ترکیه داد.

پس از اعلام این خبر، حمیدرضا گرشاسبی موضعی متفاوت در پیش گرفت و حاضر به گفتگو در این باره بعد از بازی پرسپولیس با بادران نشد. او تصمیم گرفت  در سکوت خبری، پرونده مهاجم ملی پوش پرسپولیس را پیش ببرد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس برای آنکه مهدی طارمی را نیز در جریان جلسات فشرده خود قرار دهد از نماینده قانونی این بازیکن خواست تا صبح امروز به باشگاه رفته و جلسه ای را برگزار کنند. از این رو جلسه گرشاسبی با وکیل مهدی طارمی از ساعت ۸:۴۵ صبح امروز در اتاق مدیر باشگاه آغاز شده است تا طرفین به بررسی دقیق این موضوع بپردازند.

 

90tv

۲ ۱  
آی اسپورت
2017-12-16 10:14:00
نظر دهید

۱ نظر
باشگاه حکومتی-مافیایی پیروزی
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۰:۳۵
لجن داره از سر و روی این باشگاه حکومتی میریزه فکرشو کنید وزارت واسه حل مشکل مهدی دست کج و لغو محرومیت پیروزی دست به دامن اردوغان هم شده!!! یعنی خاک بر سر هوادارای پیروزی که این بردهای اهدایی و قهرمانی های کثیف تو لیگ فرمایشی ایران رو بهش افتخارم میکنن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر