فهرست
مقصد احتمالی کی روش؛ ازبکستان یا الجزایر
مقصد احتمالی کی روش؛ ازبکستان یا الجزایر

مقصد احتمالی کی روش؛ ازبکستان یا الجزایر

آی اسپورت – گفت و گوی صریح کارلوس کی روش با رویترز تقریبا تکلیف تیم ملی ایران را برای رقابت های جام ملتهای 2019 مشخص کرد. اینکه او روی نیمکت تیم ملی نیست. کی روش اما در همین مصاحبه از دو پیشنهاد مهم برای آتیه مربیگری اش سخن گفت. اینکه به بازنشستگی فکر کرده اما یکباره تصمیم گرفته در جام جهانی قطر هم حاضر باشد و تنها مربی دنیا لقب بگیرد که 5 تیم را به جام جهانی برده است. او حالا همراه با دو مربی دیگر ، صاحب رکورد مشترک 4 صعود به جام جهانی است.

 او گفته یک پیشنهاد آسیایی و یک پیشنهاد آفریقایی برای بودن روی نیمکت ملی دارد که بعد از جام جهانی خیلی جدی به آنها فکر می کند. پیشنهادهای او اما از کدام کشورهاست؟

 مدت هاست که سایت های روسی و ازبک از این می نویسند که فدراسیون فوتبال این کشور خیلی جدی به دنبال کی روش است. البته برانکو و نزدیکانش هم خیلی ادعا داشتند از ازبکستان برای این تیم با او صحبت شده است اما در نهایت او در پرسپولیس ماند و تیم ملی ازبکستان ، جوان هایش را به ایران آورد تا شاید از کی روش برای نسل جوانش دلبری کند.

 هنوز هم همه می گویند کی روش وقتی تیم ملی جوان شده ایران در بازی با روسیه را دید تصمیم گرفته به ایران بیاید و 7 سال در ایران ماند. حالا هم او به این باور رسیده که ازبکستان توان صعود به جام جهانی بعدی را دارد.

 تیم دیگری که به نظر کی روش علاقه بیشتری به آن دارد ، الجزایر است. تیمی پر ستاره با داشتن بازیکنانی چون ریاض محرز و بونجاح و خیلی های دیگر که همین عیدی در برابرش بازی کردیم. تیمی که رئیس فدراسیونش همین چند روز قبل بار دیگر اسطوره فوتبال شان یعنی رباح ماجر را اخراج کرده و گفته یک مربی بزرگ کلاس جهانی برای تیمش می آورد!

 

خبرآنلاین

 

۴ ۸  
آی اسپورت
2018-05-26 10:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
امید کردستان
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۰۳
آخرش ما سیایت سایت آی اسپرت را نفهمیدیم .
شماها نخالف کیردشید یا موافق ویا هر کسی میتونه مطلب بزاره چه بر ضد کیروش وچه در حمایت از کارلوس .
ولی یک پیشنهاد دوستانه برای دوستان آی اسپرت:
دوستان یک ضربالمثل است یکی به میخ یکی به نعل حکایت شماست که مشخص است که هم طرف مخالفان کارلوس را میگیرید و هم طرف خود کارلوس که این کار اخلاقی نیست و بهتر است در یک جناح فعالیت داشته باشید .
با آرزوی موفقیت
۱ ۱
کاوه
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۵۳
دوست عزیز اگه به اتنهای مطلب توجه میکردی میدیدی که نوشته خبرآنلاین. آی اسپورت یک سری نویسنده داره که اختصاصی برای این سایت مینویسن. اما خیلی از اخبار آی اسپورت از خبرگزاریها و منابع دیگه تامین میشه که زیر مطلب منبع خبر ذکر میشه
!!!
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۰۴
غیرمستقیم گفته مدت و میزان قرارداد 6 ماه کمه؛ یعنی اگه فدراسیون سرکیسه رو بیشتر شل کنه و قرارداد طولانی مدت تر باشه قبول میکنه
سهیل
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۰۷
واسه ادم بی اخلاقی که بزرگترین مشتری اش ازبکستان و الجزایر هست و دیگه در سطح اول فوتبال دنیا طرفداری نداره و درضمن جام جهانی بعدی هم 70 ساله(!!) خواهد شد...لطفا سینه پاره نکنید و اینقدر جو و اتحاد تیم ملی رو که همین الن هم بهش خدشه وارد شده خراب تر نکنید.
دوره ای رو یادم نمیاد که اینقدر چند دستگی بین طرفدارای تیم ملی باشه.
محسن
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۰۰
خیلی جالبه انگاری یادتون رفته تایلند و قطر تیم های ضعیف آسیای بودن که صعود تیم ما را مختل کردن ، مگه یادتون رفته که تمام تیم های باشگاهای ایران از تیم باشگاهای عربی میترسن ، برعکس اون تیم های ملیشون با اومدن کیروش چقدر میترسن. واقعا اگر از فوتبال سر در نمیارین مزاحم تیم ملی نشوید ، مسئولین محترم نمیتونین استعفا بدهید ، کار بدهید کار بلد
حرف حساب
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۰۱
انشالله که راست باشه اين پيشنهادها! تا حالا که همه پيشنهادهاي کيروش توسط نود و همين آي اسپرت بزرگ شده بودند و خبري نبود! من نميدونم يه مربي به اين بزرگي!! به اين اعتبار!! و دانش!! چرا يه پيشنهاد درست و حسابي نداره؟!
۶
علی پرسپولیسی
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۵۶
عه آقا این‌مگه مربی موفق جهانی ، پایه گذار منچستر نوین ، انقلابی رئال کهکشانی ، تئوریسین به نام فوتبال اروپا نبود؟ پس چرا پیشنهاداش تازه اگرم راست باشه همش از ازبکستانه؟ :)) کی این وسط داره خالی میبنده؟ نکنه کارلوس کبیر اون چیزی که رفقای مطبوعاتیش به ما گفتن نیست؟ اگر نیست پس چجوری ۷ ساله داره بالاترین دست مزد رو میگیره و همش میزنه تو سرمون توهین میکنه؟
۳
حمید ایرانی
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۲۱
با عرض سلام
کلا عادت ما ایرانی ها همینه
توهم خود بزرگ بینی و سر برزن زیر برف تاریخ 2500 سال پیش
تا یه کم جای دست و پامون مشخص میشه ... درمیاریم
ولاسکو هم رفت اما تیمش رو دیدید
بجای پیش رفت هر روز کمی عقب تر میاد
تازه نسلی که ولاسکو ساخت برن دیگه باید تیم ملی رو تخته کنیم

فوتبال هم همینه
چند ساله از زیر دست و پای تایلند و عربستان و ... بالا اومدیم فکر کردیم لیگمون داره رونالدو و مسی پرورش میده
این بنده خدا هم با همه عیب هایی که داره که هیچ کس هم بی عیب نیست میره
اما اگه داخل ایرانی میدونه خیلی ها از اسم ایران هراس دارن حالا تو فکر کن یارو مربی بزرگ تر از کیروش هم باشه
اصلا میاد ایران حالا اگه هر چقدر هم بهش پول داد

این بی مغز ها فکر کردن بعد از کیروش مثلا مورینیو میاد ایران حتما ... خخخخ
نه داداشا دارید اشتباه می زنید ....
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر