فهرست
استقلال مدیرعامل می‌خواهد یا یک گونی پول؟
استقلال مدیرعامل می‌خواهد یا یک گونی پول؟

استقلال مدیرعامل می‌خواهد یا یک گونی پول؟

آی اسپورت – قرار است مجمع عادی استقلال با حضور اعضای هیئت مدیره و نمایندگان اعضای مجمع با محور حسابرسی برای تسریع در روند خصوصی‌سازی برگزار شود و فردا هم نوبت مجمع عادی پرسپولیس است. هرچند احتمال دارد در حاشیه همین جلسه، اعضای هیئت مدیره با وزیر ورزش درباره انتخاب مدیرعامل به جمع‌بندی برسند.

اصل داستان این است که با متواری شدن مهدی شریفی نیک‌نفس، عضو جدید هیئت مدیره استقلال که گویا قرار بود همزمان مدیرعامل استقلال هم باشد، اوضاع در مجموعه آبی به شدت پیچیده شده است.

برابر با شنیده‌های ما، بعد از این اتفاق قرار شد فرهاد صنیعی‌فر، مالک سابق نساجی به عنوان عضو جدید هیئت مدیره استقلال حکم بگیرد و خودش هم مدیرعاملی را بپذیرد چرا که شایعه شده بود خلیل‌زاده و موسوی با مدیرعامل شدن طرف مقابل کنار نمی‌آیند و اگر موسوی مدیرعامل شود، خلیل‌زاده استعفا می‌کند و اگر خلیل‌زاده مدیرعامل باشد، موسوی کار نمی‌کند، اما صنیعی‌فر که تقریباً به نظر می‌رسید حضور در هیئت مدیره را پذیرفته، ناگهان از ورود به مجموعه آبی پشیمان شد تا دست تصمیم‌سازان استقلال برای انتخاب مدیرعامل خالی بماند.

بعد از این اتفاق دوباره نگاه‌ها به سمت علی فتح‌ا... زاده رفت. او که گویا بازنشسته بیمه تأمین اجتماعی است و بازنشسته دولتی محسوب نمی‌شود، دوباره به صورت جدی گزینه مدیرعاملی استقلال شده و البته از رور اول هم خودش گفته بود تنها در صورتی به همکاری با هیئت مدیره استقلال ادامه می‌دهد که مدیرعامل باشگاه باشد. به نظر می‌رسد اگر قرار باشد امروز مدیرعامل باشگاه استقلال معرفی شود، این شخص کسی نخواهد بود غیر از فتح‌ا... زاده و وزارت ورزش گزینه دیگری برای انتخاب و معرفی به عنوان مدیرعامل ندارد، اما هیچ بعید نیست امروز هم اعضای هیئت مدیره سراغ انتخاب و معرفی مدیرعامل نروند و موضوع را چند روز دیگر کش بدهند.

حالا سؤال اینجاست که در شرایط فعلی، چه کسی می‌تواند مدیرعامل استقلال باشد؟ فتح‌ا... زاده چند روز پیش به شوخی گفته بود استقلال الان مدیرعامل نمی‌خواهد و نیاز به یک نفر دارد که فقط پول خرج کند. شوخی تلخی است، اما واقعاً در شرایط فعلی و با این حجم مشکلات مالی که استقلال را وادار کرده از موسوی قرض بگیرد و تن به شرایط عجیب فعلی بدهد، باشگاه آبی‌ها بیشتر از آن که یک مدیر بخواهد به یک گونی پول نیاز دارد!

خارج از شوخی، انتخاب مدیرعامل برای استقلال واقعاً حیاتی است. باشگاه بدون مدیرعامل تبدیل به مجموعه‌ای بلاتکلیف شده و میان اعضای هیئت مدیره هم اختلاف از مرحله چشم و هم‌چشمی عبور کرده و متأسفانه به مقطع «روکم‌کنی» رسیده و شاید انتخاب یک مدیر موجه که مورد تأیید هواداران هم باشد، اندکی اوضاع به هم ریخته آبی‌ها را سروسامان ببخشد.

 

خبر ورزشی

     
آی اسپورت
2020-02-24 15:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر