فهرست
ابهام روز؛ ۳۶۰ هزار دلار در استقلال گم شده؟
ابهام روز؛ ۳۶۰ هزار دلار در استقلال گم شده؟

ابهام روز؛ ۳۶۰ هزار دلار در استقلال گم شده؟

آی اسپورت - پرونده جنجالی پروپئیچ در دادگاه CAS بررسی شده و استقلال به دلیل شکایت این بازیکن که در زمان افشارزاده به استقلال آمده بود و با آمدن منصوریان از این تیم کنار گذاشته شد، به پرداخت مبلغ ۳۶۰ هزار دلار محکوم شده و در خطر کسر امتیاز است.

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال، در تاریخ ۶ شهریور سال ۱۳۹۷، همان زمان که باشگاه ها در گیر و دار ارسال مدارک برای AFC و دریافت مجوز بودند، اعلام کرد: «پروپیچ راضی شده بود ۳۰ هزار دلار بگیرد تا با استقلال توافق کند ولی این رقم به او پرداخت نشده و در نهایت ۲ روز پیش باشگاه استقلال ۳۶۰ هزار دلار به او پرداخت کرد!» همان موقع هم تبدیل ۳۰ هزار دلار به ۳۶۰ هزار دلار یعنی یک ضرر ۳۳۰ هزار دلاری و این یعنی نابسامانی مدیریتی. حالا اما خبر می رسد استقلال به دلیل عدم پرداخت این پول محکوم شده است؟ این ۳۶۰ هزار دلار در این میان کجا رفته است؟!

 

مدال

۴ ۳  
آی اسپورت
2019-05-22 11:59:00
نظر دهید

۳ نظر
هومن جعفری
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۲:۲۹
جایی نرفته.قرار بوده از طلب استقلال از فیفا پرداخت بشه.احتمالا هنوز در حساب فیفاست.اصلا در ایران نبوده که بخواد گم بشه
۱
.
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۲:۴۶
تاج در رأس فدراسیون به خاطر کیسه دروف گفت و نذاشت این تیم مفلوک از اسیا حذف بشه حالا داره بهانه میاره درسته کیسه طویله اس ولی دروغ تو هم باعث پررویی اینا شد
علی پرسپولیسی
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۵:۴۶
این نشون میده کیسه با همکاری فدراسیون و شخص رئیس فدراسیون و قطعا به دستور مقام بالادستی(وزارت) دست به جعل و سند سازی و دروغ زدن تا کیسه به آسیا راه پیدا کنه.
حالا الان این ۳۶۰ هزار دلار رفت بغل ۱.۲ میلیون دلار شفر و ۲۰۰ هزار دلار پسر شفر ! از کجا میاد؟
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر