فهرست
مانع بزرگ پیش پای نورالهی
مانع بزرگ پیش پای نورالهی

مانع بزرگ پیش پای نورالهی

آی‌اسپورت- برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس امیدوار بود احمد نورالهی، هافبک دفاعی سابق‌اش را حتی پیش از تمام شدن نیم‌فصل در اختیار داشته باشد. بازیکنی که مورد علاقه او است سال گذشته به تراکتورسازی رفت تا دوره سربازی را بگذارند اما به دلیل محرومیت نتوانست برای تیم تبریزی بازی کند. پرسپولیس روی حضور او از 29 شهریور حساب کرده بود اما بعدتر مشخص شد که او دیرتر از این کارت پایان خدمت خود را خواهد گرفت و نمی‌تواند از این تاریخ به پرسپولیس بیاید. با وجود همکاری نیروهای مسلح برای خارج شدن او از کشور و بازی کردن برای پرسپولیس در بازی با الهلال، این بار اما مانع بزرگی سر راه او قرار داده شده است.

آن‌گونه که ورزش3 نوشته سپاه عاشورای تبریز معتقد است که چون نورالهی کسری خدمت داشته و برای تراکتورسازی هم بازی نکرده باید دوره آموزشی خود را بگذارند و بعد به پرسپولیس برگردد. مانع بزرگی که حتی اگر نورالهی آن را عملی کند با مشکل آمادگی بدنی بعد از دوره آموزشی مواجه خواهد شد.

مدیران پرسپولیس حالا در تلاش هستند که با مسئولان نیروهای مسلح مذاکره کنند و مشکل احمد نورالهی را حالا که پرسپولیس بیش از هر زمان دیگری به او احتیاج دارد رفع کنند.

۹۸ ۳  
آی اسپورت
2017-10-22 15:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
مهرداد
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۵۰
خیلی مسخرست --- خو این رو دادید تراکتور اینکه تراکتور محروم شده ربطی به بازیکن نداره -- خیلی تابلو هست جانبداریتون و تلاشتون برا خراب کردن تیم ما --- همه جوره دست به کار شدید همه جوره
آبی
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۲۹
به پرسپولیس اجازه دادن بر خلاف قانون از نورالهی جلو الهلال استفاده کنه. همون بازی که رفت و برگشت 6 2 باختین. همون بازی که عمر خربین به جونتون افتاد.
وقاحت و طلبکاری این جماعت تمام نشدنیه
666666
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۵۱
جناب آبی خب سروش سعیدی ک سرباز بود و فولاد بازیهای آسیایی داشت و بازی کرد چه.
برا این چ جوابی داری؟
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر