فهرست
میرزاپور؛ بیرانوند بهترین گلر ایران است
میرزاپور؛ بیرانوند بهترین گلر ایران است

میرزاپور؛ بیرانوند بهترین گلر ایران است

آی اسپورت – ابراهیم میرزاپور خودش در جام جهانی 2006 دروازه‌بان تیم ملی بوده. او در دوره خودش هم منتقدان زیادی داشته و حالا هم این انتقادها از سوی برخی درباره علیرضا بیرانوند وجود دارد. اما میرزاپور نظر متفاوتی دارد. حرف‌های او را درباره دروازه‌بان‌های تیم ملی در گفتگو با فرهیختگان بخوانید:

بیرانوند پیشرفت کرده

با توجه به بازی‌های خوب در جام جهانی و دیدارهای اخیر پرسپولیس، بیرانوند از سایر گلرها بهتر است و اعتمادبه‌نفس خوبی نیز پیدا کرده و از گذشته بهتر شده است. البته هرچه در تورنمنت‌های بزرگ‌تر مثل جام جهانی بازی کنید، طبیعی است که در بازی‌های بعدی خیلی راحت‌تر بازی می‌کنید.

عابدزاده هنوز جا دارد

به نظرم مقداری برای قضاوت زود است. او هنوز جوان است و جای پیشرفت زیادی دارد. پدرش یکی از اسطوره‌های فوتبال ایران بود و کسی که بخواهد به آن شرایط برسد باید زحمات زیادی را متقبل شود تا به جایگاه عابدزاده برسد. برای سایر گلرهای تیم ملی که اتفاقا گلرهای باکیفیتی نیز هستند، آرزوی موفقیت می‌کنم و آنها نیز شانس همراهی تیم ملی را دارند اما فعلا بیرانوند بهتر از آنهاست.

حسینی باید صبر بیشتری داشته باشد

این شرایط برای همه ما گلرها پیش آمده و همه‌مان دوست داریم بازی کنیم. پارسال هم رحمتی چنین شرایطی را داشت اما ایستاد و جنگید و توانست از شانسی که به او دادند، به نحو احسن استفاده کند و جایگاهش را پس بگیرد. حسینی هم با توجه به اینکه با باشگاه بزرگی مثل استقلال که پوشیدن پیراهن آن آرزوی خیلی از بازیکنان است، قرارداد دارد، باید صبوری‌اش را بیشتر کرده و با تلاش بیشتر خودش را اثبات کند. او گلر جوانی است و می‌تواند سال‌های سال برای دروازه استقلال و تیم ملی مثمرثمر و مفید باشد.

۲ ۲  
آی اسپورت
2018-10-20 10:00:00
نظر دهید

۲ نظر
اشکان۴
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷، ۱۰:۲۶
اتفاقا میرزاپور هم بدترین دروازه بان تاریخ ایران بود
امان از این همشهری بازی
۳
KEAN
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷، ۱۲:۴۳
بدترین دروازه بان تاریخ تیم ملی داره بهترین دروازه بانو تعیین میکنه،اصلا اهل همشهری بازی هم نیست،بیرانوند شاید سومین دروازه بان برتر ایران باشه،
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر