فهرست
صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟
صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟

صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟

آی اسپورت – صبحانه امروز را با خبری درباره مهدی رحمتی شروع می کنیم. با اینکه رحمتی دیروز شایعه جدایی اش از استقلال را رد کرده اما منصوریان در گفتگو با برنامه نود اعلام کرد که رحمتی بعد از بازگشت تیم از اصفهان اصرار به گرفتن رضایتنامه کرده و کادر فنی استقلال هم مشکلی با جدایی او ندارد.

رقابت سایپا و نفت برای جذب رحمتی

سرمربی سایپا که یکی ازدلایل ناکامی تیمش درنیم فصل اول را ضعف دروازه بان های خود می داند تصمیم گرفت مهدی رحمتی را خریده و این پست را تقویت کند.گفته می شود نفت تهران هم دیگرمشتری مهدی رحمتی است 

رفیعی هفته دیگر به پرسپولیس جواب می دهد

پرسپولیسی ها برای تقویت تیم خود در نیم فصل دوم به دنبال جذب سروش رفیعی هستند و می خواهند او را به تیم خود اضافه کنند. رفیعی در بازی تراکتورسازی در برابر ذوب آهن در 11 دی در مرحله نیمه نهایی جام حذفی آخرین بازیش را برای سرخپوشان تبریزی انجام می دهد. به نوشته روزنامه خبرورزشی، رفیعی بعد از این دیدار به پرسپولیسی ها جواب خواهد داد. پرسپولیسی ها برای جذب رفیعی در نیم فصل به او پیشنهاد 800 میلیون تومانی داده است.

پلی یانسکی برای فسخ ok داد

طبق اخباری که از باشگاه پرسپولیس رسیده، مدیران باشگاه مذاکراتی برای فسخ قرارداد پلی یانسکی انجام داده اند و به توافقات اولیه هم رسیده اند.این مدافع به همین دلیل هم فعلا در تهران مانده و برای تعطیلات کریسمس به اوکراین نرفته است. البته او مبلغ بالایی برای فسخ قرارداد طلب کرده که طرفین باید به زودی در یک جلسه رودررو درباره مبلغ فسخ قرارداد توافق کنند.

 

کد خبر: 9408

۲    
آی اسپورت
2016-12-27 08:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر