فهرست
تشکر وکیل برانکو؛ اکنون شکایتی نداریم
تشکر وکیل برانکو؛ اکنون شکایتی نداریم

تشکر وکیل برانکو؛ اکنون شکایتی نداریم

آی اسپورت – وکیل برانکو ایوانکوویچ در واکنش به دریافت ۶۶۰ هزار از طلب این مربی گفت: مدیریت باشگاه پرسپولیس کار بزرگی انجام داد.

باشگاه پرسپولیس از روز گذشته ۶۶۰ هزار یورو را به ریال عمان به حساب برانکو ایوانکوویچ انتقال داده است. البته هزینه تبدیل ریال عمان به یورو را هم پرداخت کرده تا برانکو با دریافت این مبلغ تنها ۱۲۴ هزار یورو طلبکار باشد.

دارو بوشیچ، وکیل سرمربی کروات ضمن تشکر از مدیریت پرسپولیس برای این اقدام اظهار داشت: این موضوع مهم است که سرانجام پرسپولیس تلاش خود را انجام داد تا پول را به برانکو برساند.

وی افزود: مدیرعامل پرسپولیس کار بزرگی را انجام می دهد و طلب برانکو را بخش بخش پرداخت می کند. نکته مهم این است مبلغ زیادی را پرداخت کرده اما هنوز کل طلب تسویه نشده است. تا وقتی آنها در حال پرداخت پول هستند، ما اعتراض یا شکایتی نداریم و انشاءالله پرسپولیس در روزهای آینده کل پول را پرداخت می کند.

 

۱۰ ۱  
آی اسپورت
2020-10-16 01:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
ارتش سرخ
جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۹، ۰۹:۲۳
دوستان پرسپولیسی سلام، خواهشی دارم اول اینکه لطفا به کسی توهین نکنید حتی اگر لیاقتش را داره!! از امروز سعی کنید به متوهمین و تهمت زنندگان پاسخی ندید،میدونم سخته افتخاری که با جنگیدن و تلاش در زمین حاصل شده توسط عده ای معدود از فرط کینه و حسد به زیر سوال بره،ولی مطمئن باشید که این تیم خدایی داره که حفظ کننده اون از تمام این تهمتهاست.به امیدخدا و تلاش کادرفنی و بازیکنان و حمایت هوادار این قطار از حرکت نمی ایسته هرچقدر هم بهش سنگ بزنن.با همدیگه همدل باشید و گول شایعات فضای مجازی هم نخورید،درسته مدیریت ما قوی نیست ولی اون هم داره تلاشش را میکنه،پس هر کسی ک برای باشگاه زحمت میکشه را حمایت کنید،حق این کادرفنی و بازیکنهاست که بالاترین دریافتی را در فوتبال ایران داشته باشن،این را کارنامه شون به ما میگه.شرایط فوتبال دولتی و یک سری ملاحضات و مصلحت اندیشیها که جناب متوهم! در جریان هست متاسفانه این اجازه را نمیده..ولی برای هر کسی که رفت آرزوی سلامتی کنید و برای هرکسی که ماند قدردان باشید.زنده باد ارتش سرخ ایران
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر