فهرست
نقل قول‌های روز: نمی توانستیم مبعلی را اعدام کنیم
نقل قول‌های روز: نمی توانستیم مبعلی را اعدام کنیم

نقل قول‌های روز: نمی توانستیم مبعلی را اعدام کنیم

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در طول چند ساعت گذشته:

من و ایمان سالیان سال با هم کار کرده ایم. او روز اول که به فولاد آمد، پیش بینی کرد اگر زمانی فوتبال بازی کردن را کنار بگذارد، مربیگری را از همین تیم شروع کند. این پیشنهاد خود ایمان بود ولی این فصل برای بازی کردن انگیزه دارد و قرار نیست مربی شود. در بازی با پرسپولیس نمی دانم چه اتفاقی افتاد که او این اشتباه را مرتکب شد. هرچه بود تمام شد و ایمان هم به تمرینات برگشت.ایمان بازیکن بزرگی است و قصد ما هم حذف کردن او نبود. نمی توانستیم که این بازیکن را اعدام کنیم. نباید به سادگی از کنار نام ایمان مبعلی عبور کرد.

توضیح پورموسوی درباره آخرین وضعیت ایمان مبعلی در فولاد

استقلال شرایطش بسیار بهتر از گذشته شده است، این تیم به آرامش رسیده و بی حاشیه کارش را دنبال کند و به موفقیت رسیده است به همین دلیل می‌بینیم که استقلال هر روز بهتر از دیروز بازی می‌کند و نتیجه می‌گیرد. شاید استقلال بتواند در لیگ برتر هم نیم‌نگاهی به قهرمانی داشته باشد زیرا در فوتبال هیچ چیزی قابل پیش‌بینی نیست.

دلیل موفقیت استقلال از دید سیروس دین محمدی

رضا حقیقی بازیکن اسبق پرسپولیس را به خدمت گرفته‌ایم، بازیکنان خیلی به او کمک کردند تا او به آمادگی برسد و با سایر بازیکنان هماهنگ شود. رضا مدتی در فوتبال تایلند حضور داشت، اکنون انگیزه بسیار زیادی دارد که در فوتبال ایران دوباره بازی‌های خوبی را انجام بدهد.

توضیح علیرضا مرزبان درباره پیوستن رضا حقیقی به شهرداری ماهشهر

استقلال به نظم تاکتیکی خوبی رسیده است. شاید وقتی صحبت از نظم می‌کنم، به دیسیپلین مرد آلمانی استقلال ربط دهند، اما منظور من نظم تاکتیکی است. بازیکنان با کمترین کار اضافه، سعی می‌کنند بهترین عملکرد را داشته باشند. این مسئله می‌تواند امیدوار کننده و مثبت باشد.نظم تاکتیکی استقلال در هفته‌های اخیر عالی بوده و توازن خوبی هم بین خط دفاع و هافبک‌ها دیده می‌شود. همه اینها هواداران را امیدوار کرده که استقلال تبدیل به تیم خوبی شود. ضمن اینکه، کنترل بازی توسط هافبک‌های این تیم از جمله فرشید باقری، امید ابراهیمی و سرور جپاروف باعث شده استقلال مالکیت توب خوبی داشته باشد.

تحلیل استقلال وینفرد شفر توسط کیانوش رحمتی

 

 

 

۱    
آی اسپورت
2018-01-01 09:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر