فهرست
گزارش روز: بختیار، رحم كـن!
گزارش روز: بختیار، رحم كـن!

گزارش روز: بختیار، رحم كـن!

آی اسپورت- اگرچه استقلال در بازی با سیاه‌جامگان موفق به كسب دومین پیروزی متوالی‌اش شد و تا حدی به وضعیت خودش سر و سامان داد، اما حتی همین برد شیرین خارج از خانه هم حاشیه‌های گزنده‌ای داشت كه طبعا مهم‌ترین آنها را بختیار رحمانی خلق كرد؛ بازیكنی كه با اعتراضش به تعویض، جو تیم را به هم ریخت. بختیار ستاره‌ای بود كه استقلالی‌ها چند سال منتظر حضورش در این تیم بودند، اما فعلا حاشیه‌های او بیشتر از دستاوردهای فنی‌اش بوده است!

  •   مذاكره در شب بازی؟

اولین حاشیه مهم بختیار برای استقلال، پیش از پیوستن این بازیكن به جمع آبی‌ها به وجود آمد! موضوع به دی ماه سال گذشته و بازی تراكتورسازی و استقلال برمی‌گردد؛ جایی كه شایعه شد یكی از مسئولان استقلال شب قبل از بازی در برج آسمان كه محل اسكان بازیكنان سرباز تراكتورسازی است با بختیار رحمانی مذاكره كرده. این شایعه كه هیچ‌وقت تایید نشد موج منفی بزرگی به وجود آورد و باعث شد عباسی - مدیرعامل وقت تبریزی‌ها- مصاحبه تندی در این زمینه انجام دهد.

  •   عكس مشترك با رحمتی

بلافاصله بعد از آغاز فصل نقل‌وانتقالات امسال، بختیار رحمانی به استقلال پیوست. اتفاق عجیب اما زمانی رخ داد كه تنها دقایقی بعد از رسمیت یافتن این انتقال، تصویر مشترك او با مهدی رحمتی روی خروجی خبرگزاری‌های مختلف رفت. رحمتی كه خودش این عكس را منتشر كرده بود، به سرعت متوجه عواقب منفی این اتفاق شد و این تصویر را حذف كرد، چرا كه به سرعت او را متهم كردند به اینكه در روند یارگیری آبی‌ها نقش اساسی دارد و اختیاراتش فراتر از یك بازیكن عادی یا حتی كاپیتان تیم است.

  •   پیشنهاد از قطر

در شرایطی كه رحمانی در استقلال به یك نیمكت‌نشین تبدیل شده بود، ناگهان خبرهای عجیبی در مورد انتقال قریب‌الوقوع این بازیكن به لیگ ستارگان قطر منتشر شد كه بسیار غیرمنتظره بود. در یكی، دو سال گذشته ده‌ها بازیكن ایرانی مدعی شده‌اند از لیگ قطر پیشنهادهایی دارند كه البته اغلب هم به نتیجه نرسیده؛ آنچه شائبه «بازارگرمی» بودن این ادعاها را به وجود آورده. در مورد بختیار هم كه می‌بینید؛ الان هافبك فیكس السد قطر است و كنار ژاوی توپ می‌زند!

  •   ماجرای شماره هفت

از همان ابتدای حضور بختیار رحمانی در استقلال، ماجرای شماره پیراهن او به یك بحث داغ تبدیل شد. در نهایت این بازیكن لباس شماره هفت را پوشید كه بعد از بازنشستگی فرهاد مجیدی بایگانی شده بود. عجیب‌تر اینكه بختیار بعدتر مدعی شد خودش تمایلی به پوشیدن این پیراهن نداشته و صرفا از دستور باشگاه و كادرفنی اطاعت كرده است! بختیار در مصاحبه‌ای كه جنجالی شد گفته بود قصد داشته در استقلال هم مثل تراكتورسازی و فولاد شماره خودش یعنی «11» را به تن كند، اما او را مجبور كرده‌اند 7 بپوشد. رحمانی پیش‌تر گفته بود او و همه برادرانش در لیگ‌های مختلف شماره11 به تن می‌كنند.

  •   زانو درد؟ واقعا؟

این آخری هم كه شاهكار بود. اعتراض به تعویض در بازی با سیاه‌جامگان و بعد توجیه آن با این جمله عجیب كه: «چون زانویم درد می‌كرد كمی ناراحت بودم.» عجبا!

 

 

 

منبع: همشهری ورزشی

۵ ۳  
آی اسپورت
2016-10-18 17:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
زنده باد ایران
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵، ۱۹:۵۸
نفرین بر پان ترکیسم.
از همان گودالی که بختیار گفت، سوختید.
پان ترک های متوهم با همین فرمان برید ببینید به کجا می رسید.
۲ ۲
زنده باد انسانیت
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵، ۰۱:۰۳
این کامنت فارغ از درستی و نادرستی، موافق یا مخالف بودن باهاش و .... ، نشون دهنده ذهن مریض برخی از طرفداران عمدتاً آبی و قرمز داره !!!!
خبر : بختیار گند زده
کامنت : پان ترک و الخ !!!!
۳
مرده باد ناسیونالیسم افراطی
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵، ۰۴:۲۴
مرگ بر هر تفکر فاشیستی
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر