فهرست
ادعای استقلال؛ مالیات تیام و سرور پرداخت شد
ادعای استقلال؛ مالیات تیام و سرور پرداخت شد

ادعای استقلال؛ مالیات تیام و سرور پرداخت شد

آی اسپورت - باشگاه استقلال اعلام کرد که مالیات دو بازیکن خارجی خود را پرداخت کرده تا این دو بازیکن مشکلی برای حضور در تهران و اضافه شدن به تمرینات نداشته باشند.

باشگاه استقلال نامه مالیاتی پرداختی جپاروف و تیام را که نشان می‌دهد این دو بازیکن مشکل مالیاتی ندارند و باشگاه مالیات آنها را پرداخت کرده برای این دو بازیکن ارسال کرده است. این دو بازیکن نیز با حل شدن مشکلاتی خود باید هر چه سریعتر در تمرینات تیم شرکت کنند.

به این ترتیب به نظر می‌رسد حضور این دو بازیکن در تمرینات استقلال در ترکیه قطعی باشد. البته استقلالی‌ها قراردادی با جپاروف ندارند اما با حل این مشکل به نظر می‌رسد جپاروف نیز به زودی قرارداد خود را تمدید کند.

۲ ۵  
آی اسپورت
2018-07-08 15:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
حسین
يكشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۴۵
خوب حالا باید سر قرارداد جدید گفتگو بشه! ههههه تیمی که بجای سرمایه گذاری روی جوانان وطنی بازیکن های کلیدیش خارجی میشن، حالا باید با یورو ۹۵۰۰ تومانی تاوان پس بده و گلوی خودش رو ببره.
۳
.
يكشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۴۶
مگه فدراسیون اعلام نکرده بود دیگه هیچ باشگاهی حق پرداخت مالیات بازیکنان و سرمربی ها رو نداره؟؟؟؟؟؟؟؟ اهااااان یادمون نبود قوانین فدراسیون شامل حال کیسه نمیشه ذقیقا مثل 500 هزار یورو ارز دولتی که واسه همه تیم ها ممنوع بود جز این تیم حکومتی
۶
//
يكشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۴۷
فقط مالیات تیام 225 هزار دلار چیزی حدود 2 میلیارده!
دراخر یاداوری میکنم وزیرپرسپولیسی نمیخواییم نمیخواییم
۵
مکتب لنگیسم
يكشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷، ۱۷:۱۹
ما مالیات بازیکن خودمونو میدیم لنگیا از ترسشون مجبورن هعی لقمه بردارن خخخخ بعد همین لنگیا واسه اینکه برانکو رو بیارن تو‌تیمشون مالیات زمانی که سرمربی تیم ملی بودو دادند خخخخ شما لنگیا خیلی رقت‌ انگیز‌ وقیحین دیگه خخخ البته دلیلشم معلومه(ترس از تیام)
۲ ۱
+
يكشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷، ۲۰:۲۳
کلا کلمه رقت انگیز رو از این کیسه کش بیسواد بگیری لال مونی میگیره. انشالله این ارز دولتی و پول های مفت تو گلوتون گیر میکنه و مثل همیشه هیچ[ی] نمیشین
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر