فهرست
لاتزیو ۱-۱ یووه؛ نجات در وقت اضافه
لاتزیو ۱-۱ یووه؛ نجات در وقت اضافه

لاتزیو ۱-۱ یووه؛ نجات در وقت اضافه

آی اسپورت - لاتزیو از ساعت ۱۵ در ورزشگاه المپیکو میزبان یوونتوس بود؛ در حالی که هر دو تیم غایبان بزرگی داشتند. جورجو کیه لینی و آرون رمزی از یووه و چیرو ایموبیله، لوکاس لیوا و اشتراکوشا از لاتزیو در این بازی به دلایل مختلف حضور نداشتند. یووه پس از شش بازی با ۱۲ امتیاز تیم سوم بود و لاتزیو هم از شش بازی گذشته خود ۱۰ امتیاز داشت و تیم یازدهم سری آ بود. لاتزیو بازی را بهتر شروع کرد ولی یوونتوس رفته رفته بر میدان مسلط شد و دقیقه ۱۵ به گل رسید. بنتانکور با پاس خوب خود، کوادرادو را در سمت راست صاحب توپ کرد و ارسال او را رونالدو در دهانه دروازه خالی تبدیل به گل کرد. خروج ناموفق په په رینا گلر لاتزیو در ثبت این گل موثر بود.

یوونتوس بازهم برتری محسوسی داشت و دقیقه ۳۲ شوت زمینی رونالدو با اختلافی اندک راهی اوت شد. لوئیز آلبرتو و ساویچ با دو شوت نه چندان خطرناک تنها موقعیت های لاتزیو در نیمه اول را رقم زدند و این تیم خوش شانس بود که دقیقه ۴۲ دروازه اش برای بار دوم باز نشد. شوت از راه دور رونالدو با برخورد به تیر دروازه به بیرون رفت تا یوونتوس نیمه اول را با همان برتری ۰-۱ راهی رختکن شود.

نیمه دوم یوونتوس تیم محتاط تر میدان بود و سعی داشت با دفاع و ضد حمله از گل خود دفاع کند و همچنین بتواند به گل های بیشتر برسد. لاتزیو هم به هر دری می زد تا گل تساوی را به ثمر برساند ولی قدرت خلق موقعیت های ۱۰۰ درصدی را نداشت. در عوض یوونتوس بود که روی ضدحملات همچنان تیم خطرناک تر زمین بود و اگر رونالدو در یکی دو صحنه دقت بیشتری به خرج می داد، شاید یووه می توانست بر تعداد گل های خود اضافه کند.

دقیقه ۸۰ بازی ضربه سر میلینکوویچ ساویچ را شزنی روی خط درازکش مهار کرد که این جدی ترین شانس گلزنی میزبان بود. فشار لاتزیو در دقایق پایانی بالاخره نتیجه داد. کوریا از سمت چپ به بنتانکور لایی زد و با پاس خود فیلیپه کایسیدو را درون محوطه جریمه صاحب توپ کرد. ستاره اکوادوری هم با یک چرخش و ضربه دقیقش توپ را به کنج دروازه فرستاد تا بازی در دقیقه ۹۵ به تساوی کشیده شود. از اتفاقات مهم بازی مصدومیت رونالدو بود که باعث شد در یک ربع پایانی زمین را ترک کند. این بازی در نهایت با تساوی ۱-۱ به اتمام رسید.

     
آی اسپورت
2020-11-08 16:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر